Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megtetszett egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány, de gátlásos vagyok, és fura körülmények közt ismertem meg, mit tennétek a helyemben? :D részletek alább

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, egy kis üzletlánc egyik boltjában dolgozom, voltam helyettesíteni a lánc egy másik boltjában, ahol a legjobb barátom is dolgozik, és a hab a tortán, hogy egy annyira cuki csaj jött nyári melózni, hogy azt hittem kiugrok a bőrömből. Nagyon csendes, hallgatag, volt kb. egy pillanat, amikor összeröhögtünk, de megszólítani nem tudtam, mert elég szigorú a műszakvezi, már annak sem örült, hogy a haverommal együtt dolgoztam aznap. :D


A baj, hogy csak egy hónapig dolgozik nálunk ez a lány, mindössze annyit tudtam meg róla (a kasszás rákérdezett a kedvemért), hogy elvileg két pasinak is csapja a szelet és nem tud dönteni, szóval ennél gázabb infó nem is jöhetett volna vissza, de legalább az is kiderült, hogy most szingli. Nagyon tapasztalatlan vagyok nőkkel, az első kapcsolatom is úgy jöhetett létre, hogy a lány kezdeményezett.


Tőletek nyilván nem kész megoldást várok, csak bármi biztatást, elrettentést, tanácsot, hogy mit tudnék tenni. :,D Nagyon idiótának érzem magam, mert kb. 2 szót ha válthattam vele, és annyira megtetszett. Nem szeretném ezt a lányt kínos helyzetbe hozni, de mégis, óriási ziccer volna meg sem próbálni.



2017. júl. 6. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a csaj, aki pasinak csapja a szelet, ráadásul kettőnek is, az nagyon sürgősen felejtős...
2017. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban megismerni, ez a "két pasinak is csapja a szelet" nem biztos, hogy jelent bármit is, lehet csak félre értette a barátod a dolgokat. Kezdeményezz beszélgetést vele, ismerd meg kicsit és majd utána eldöntöd, hogy mihez kezdj.
2017. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Műszak előtt vagy után próbálj meg beszélni vele. Kérdezd meg, hogy találta ezt a melót, hogy tetszik neki, mire fogja költeni a fizetését :D Jó, ha a keresztnevén szólítod, azt szeretik a lányok, meg ha humorod van, azt is, és érints meg véletlenül. Nyilván egy idegen helyen nem fogja elmondani a szerelmi életét, valamit mondania kellett, ha kérdezték.
2017. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!