Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem? Nagyon rossz érzés :/

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy először vagyok szerelmes,csak sajnos ő nem viszonozza és így csak szenvedek :(. Én nagyon nagyon szeretem őt kb.1-2 éve...folyton csak ő jár a fejemben,és az,hogy miért pont ő az akibe beleszerettem(úgy gondolom,hogy ő soha nem fog tudni engem szeretni) most is nagyon hiányzik...ha rá gondolok könnybelábad a szemem :( bármit megadnék ha most csak a hangját hallanám,vagy látnám akár csak egy percre...van egy olyan érzésem,hogy soha nem fogom elfelejteni,max.idővel kiszeretni belőle(jó sok idővel) volt pár cikinek mondható szitu vele :/ :D ez most lehet,hogy hülyén fog hangzani,de mindig újrajátszom a fejemben a mondatait,meg a cselekvéseit :D (most ne nézzetek bolondnak). Sajnos szerintem nem gondol rólam túl jót :/ ő olyan jó ember,hogy én nem is érdemelném meg. Nagyon szomorú vagyok...:( Köszönöm annak,aki végig olvasta! :) ha valaki tud valami tanácsot adni annak örülök...már az is jól esett,hogy itt kisírhattam magamat :Dd

2017. júl. 7. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Na annyira siettem,hogy elfelejtettem oda írni,hogy 13 éves lány vagyok. Persze most mondhatjátok,hogy akkor én nem is vagyok szerelmes meg stb.de higyjétek el tényleg szerelmes vagyok :) lehet,hogy fiatal,de szerelmes
2017. júl. 7. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős vagy, meg hogy melyik nemhez tartozol, de igazából nem is számít sokat. Érzelmes embernek tűnsz, ami sajnos fel kell készítselek: rohadt nagy átok. Én is az vagyok, 20 évem alatt annyit szenvedtem emiatt hogy az hihetetlen. De már nem, és ehhez rá kellett jönnöm, mi az ami leköti a figyelmem, szeretem csinálni és megnyugtat. Nekem ez a versírás és slamelés, amit már régen is csináltam, de nagyon kevés embernek voltam hajlandó felolvasni vagy megmutatni, pedig mindenki szerint nagyon nagy tehetségem van hozzá. Neked is lesz egy ilyen dolgod, csak fel kell fedezned. Ez lesz az, ami majd segít felülkerekedni az érzelmeiden - vagy pontosabban kiadni őket. Addig is: ne tört magad ezen ha nem muszáj, attól nem lesz jobb, inkább keress más elfoglaltságot, keress más embereket, más lányt/srácot aki tetszik neked - fogsz találni, csak nyitott szemmel kell járni. Hajrá! :) 20f
2017. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) tényleg elég érzelmes,érzékeny vagyok,és ezért is olyan rossz,más aki nem túl érzelmes szerintem már rég túl lenne rajta...:D egyszerűen már nem bírom,hogy ennyire érzékeny vagyok...volt már olyan is,hogy kb.a semmin sírtam. Annyira elegem van már magamból :DDd mindenesetre megpróbálom megfogadni a tanácsod! :) mégegyszer köszönöm
2017. júl. 7. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még mindig belefulladsz a reménytelenséggel megspékelt szenvedés óceánjába, írhatsz, ha gondolod :P :)
2017. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!