Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a fiú közel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a fiú közel hajol, átkarol, többet akar barátságnál? Mi ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, nem mellesleg padtársam is majdnem két éve. Volt, amikor nagyon szerelmes volt belém, járni akart, fél évig küzdött, de visszautasítottam, mert ő a legjobb fiúbarátom, és nem szeretném elveszíteni (nameg csak 13 éves vagyok :P)

Közben volt barátnője, szakítottak, ezidő alatt mégjobban megbíztam benne, egy valamivel (nem sokkal) szorosabb barátság alakult ki. Nagyon megbízunk egymásban. Volt, hogy az oszi el akart ültetni mellőle, mert nagyon sokat dumálunk órán, ő, meg a haverjai kérték az oszit, hogy ne ne. :D

Viszont észrevettem az utolsó hónapokban a suliból véletlenül (bár nem hiszek a véletlenekben) hozzámér, mikor beszél sokkal közelebb hajol, nagyon keresi pl szünetben a szemkontaktust, órán néha úgy átkarol a szék felett (elég közel ül hozzám mindig), de nem húz magához, de olyankor is elég közel hajol és úgy beszél, folyton megnevettet, mélyen a szemembe néz....Egyébbkén meg azt álmodtam ma, hogy suliban fozitunk vegyesen (lányok-fiúk) , bevettek a csapatukba ahol volt ez a fiú, és míg egy másik csapat játszott (3 volt) leültünk, odaültem mellé, lassan, nyugodtan beszélt, majd megérintette a kezem, simogatta,majd kis idő múlva megfogta, és hozzámbújt :$

Közben még àlmomban is éreztem a pillangókat a gyomromban, hihetetlenül jó érzés volt érezni a közelségét, még ha csak álom volt...Mit jelenthet ez? És az ő viselkedése? Vajon tényleg többet érez, és én is?



2017. júl. 9. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Valszeg tetszel neki, az álomra meg ne alapozz SEMMIT..

Arról álmodtál amire vágysz, ennyi.

Ha neked is tetszik akkor csinálj hasonlóakat, jöjjdgek össze legyetek együtt pár hónapot majd szakítás után nézzétek egymás fejét:)

16/F

2017. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjetek**
2017. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mcrgt2 ***** válasza:
Hát szerintem probáljátok meg. Ha nem sikerul akkor mondjátok hogy legalabb megprobaltatok attol még maradhattok barátok.
2017. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 na pont ez az, amit nem akarok...ennyi idősen úgysem tartana sokáig,tudom, én meg nem is akarok barátot, ráérek 1-2 év múlva.


Jöhetnek még válaszok!

2017. júl. 9. 09:03
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 nem tudom maradhatunk-e barátok utána, nem lenne egyszerű az biztos. De szerintem azok után, hogy fél évig küzdött, majd visszautasítottam (szerencsére nagyon megértő volt,de eléggé sajnálta a dolgot)
2017. júl. 9. 09:07
 6/11 A kérdező kommentje:
....és így is azok maradtunk nem kizárt
2017. júl. 9. 09:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ő többet, talán te is. De ha nem akarsz még pasit, minek a kérdés?

Mondd meg ezt neki, mondd ki még egyszer nyíltan, hogy te csak a barátja akarsz lenni.

És szerintem se alapozz semmit se az álmaidban. Én is voltam már szerelmes ott, akkor is, ha való életben nem, sőt, ha a való életben nem is létezik az, akit ott szerettem.

2017. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Azért tettem fel a kérdést, mert gondolom sokkal tapasztaltabbak vagytok, mint én, és felismeritek, hogy mi mit jelent ebben az esetben.

2017. júl. 9. 12:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nem alapozok az álmaimra, csak az este pont rajta gondolkodtam, és reggel ráébresztett ez az álmom arra, hogy valószínűleg többet érez...á ezért nem hiszek én a fiú-lány barátságban...
2017. júl. 9. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Dolgoznak a hormonok mindkettőtökben, csak más téren. Ebben a korban a fiúk szexuálisan, a lányok lelki téren érnek gyorsabban. Ő már többet akar, te meg lassan szerelemre vágysz, de nem vele. Semmiképp nem ajánlom, hogy próbálj vele összejönni, mert elég szar lesz utána naphosszat egy osztályban 'urambocsá' egy padban ülni vele.
2017. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!