Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már azt hittem alakul a dolog, 3 héten keresztül találkozgattunk meg sokat beszéltünk, aztán egyik pillanatról a másikra mindig lerázott meg valami dolga volt mindig. Aztán egy ideig nem beszéltünk de nem bírtam tovább ezért ráírtam, hogy most akkor mi legyen? Azt mondta, hogy ő se tud magán kiigazodni és addig legyünk barátok. Akkor úgy beszélgettünk egy ideig és azóta megint nem. Nekem kell őt keresni ilyen esetben vagy azzal csak elrémisztem jobban? Várjam, hogy ő keressen?

2017. júl. 10. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Barát duma sosem cseng jól. de jó volna tudni a korodat meg a nemedet.
2017. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/L
2017. júl. 10. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg több lányt fűz párhuzamosan, és nem te lettél a befutó. Az is lehet, hogy az elején te voltál a középpontban, de bejött egy másik lány, aki kiütött a nyeregből.


Bárhogy is van, ne foglalkozz túl sokat a sráccal. Ha akar valamit, úgyis keres.


Persze a legjobban egy következetes és normális sráccal járnál, aki nem nyom be ilyen kamukat, hogy "nem tud magán kiigazodni".


Én azt tanácsolnám, hogy engedd el, de ha beleszeremesedtél, akkor úgyis mondhatunk bármit, ő marad az érzékeny, összezavarodott fiú.

2017. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy érdekel mit tegyek mert nekem is kamunak tűnik a dolog, ez a "legyünk barátok duma" de gondoltam hátha külső szemlélőnek másképp jön le:/
2017. júl. 10. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, mit tegyél. Engedd el ezt a srácot érzelmileg. Majd lesz másik. Lesz olyan, akinek te leszel az elsőszámú lány. Na vele érdemes komolyabban is foglalkozni. Ez a srác még unalmában elővehet téged egyszer-kétszer, de nem lesz ebből már semmi.
2017. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Priváltban elmondhatom a teljes sztorit, hogy hátha tudsz valami tanácsot adni a felejtésre?:D
2017. júl. 10. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez offos! Ez a talán duma gyáva embert sejtet, aki maga se tudja, hogy mit akar! Tesze-tosza, és tanácstalan. Olyannal legyél együtt, akinek te vagy az egyetlenegy életértelme! Egy talánból kicsikart igen olyan nekem, mint egy kutyának a jutalomfalat. Tényleg nem szeretnék se bántó, se illúzióromboló lenni, és kivételek, extrém esetek mindig vannak, de én a helyedben szkeptikusan állnék a dologhoz.
2017. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyáva lehetsz igen, ha eddig ő keresett, lehet megunta h te nem, de te most sem vennéd a fáradtságot h ráírj, terhes dolog ráírni? :D
2017. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az ajánlatot kérdező, de ne vesszünk el a részletekben. Ez egy mindennapos sztori és gyanítom, hogy a részletek is csak arra kellenek, hogy mentegesd a srácot és/vagy rágcsáld a történetet. Ez felesleges. Éld az életed, érezd jól magad, legyél a barátaiddal, ismerkedj, aztán majdcsak akad olyan srác, aki komolyabban vesz téged. Kár leragadni ennél, mert ez így semmi.
2017. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8as félre érted, eddig felváltva kerestük egymást most meg ugy érzem nem érdeklem meg az utobbi időben is de én kedvelem nagyon őt, ezért nem tudom hogy mi legyen
2017. júl. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!