Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudni azt, ha bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni azt, ha bejövök egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Voltam múlt hónapban egy táborban,ahol megismertem egy fiút. Túráknál szinte mindig mellettem sétált és gyakran engem nézett,valamint sokszor oda is jött hozzám,még a sátramat is ő állította fel. Nem tudom eldönteni,hogy tetszem-e neki vagy csak szimplán kedves,mert ha chateltünk nem mutatott semmi különös jelet arra,hogy tetszem neki.

13/L


2017. júl. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet kegyetlen...by Mikasa
2017. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

13/L

na jólvan...

Szerintem legózz, társasozz, kártyázz, stb... itt a nyár menj strandra jó szórakozást :)

Ja majdnem elfelejtettek.

Nem kell tinikrvásat játszani, az nem jó! :D

2017. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb tisztázni, mert csak szenvedni fogsz, már ha annyit érzel iránta, ha csak bejön külsőre, azt túléled:'D
2017. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
Kérdezz ár finoman, jobban nem tudok. Szerintem bejössz neki. Ha nem tudod eldönteni és nem akarod megkérdezni, hogy mi a helyzet, akkor meg figyeld meg, hogy másokkal hogyan viselkedik.
2017. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennyi idősen a fiúk nem mernek jobban közelíteni, ezért lehet hogy tényleg érez valamit csak nem meri jobban kifejezni.
2017. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!