Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friendzoneba kerültem most?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzoneba kerültem most? Ilyenkor mitkéne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon megtetszett. Összeismerkedtünk iskolában és messen egyaránt sokat beszélgettünk. Nagyon kedves volt velem, álltalában ő kezdeményezett, figyelmes volt néha még bókolt is nekem. Mostmeg körübelül egy hónapja nem írt nekem, iskolában se jön oda és amikor én próbáltam beszélgetést indítani nem igazán akart velem beszélni. Most akkor friendzoneba kerültem és elkell felejtenem? Vagy ilyennor mire kéne hogy gondoljak? Valahogy elérhetném hogy felfigyeljen rám?

2017. ápr. 28. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem beszél veled, akkor még frendzone bá sem vagy 😂😂😂😂
2017. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kerültél volna oda, ki se kerültél onnan.;)

L

2017. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert hiába próbálkozott te le sem szarvad közeledj hozzá írj rá néha te is és kezdeményezz.. újra próbálkozni fog
2017. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!