Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Azt hiszem beleszerettem egy fiúba. Nagyon sokat találkozunk, neten nem annyira beszélünk, de most elmenetek nyaralni és nem akarom zavarni, meg azt írta csak ritkán tud wifizni.

Kimondhatatlanul hiányzik, majdnem beleőrülök. Mindenki szerint ingerültebb vagyok mióta elment. Még legalább a hétvégéig nem látom, akkor sem biztos. Mit tegyek, hogy kevésbé szenvedjek?

16/l

(priviben írhattok)



2017. júl. 12. 21:44
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ha hazajön hívd ki valamerre kérdezd meg milyen volt a nyaralás Stb.. :/
2017. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ásd el magad
2017. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátaiddal nem tudsz elmenni valamerre?Biztos tudnátok valami jó kis programot szervezni addig is,hogy jól érezd magad,bár tudom,hogy ilyenkor nehéz másra gondolni.:)
2017. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Napközben elvagyok, az esték nagyon nehezek. Akkor még nem várhatom el tőlük, hogy folyton velem foglalkozzanak.
2017. júl. 12. 22:19
 5/8 anonim válasza:
Ne várd már,hogy sajnáljunk.
2017. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,értem.Szeretsz olvasni?Ha igen,akkor tudom ajánlani,hogy esetleg kezdj el valami jó könyvet;bármit,am megtetszik.Számomra pl.az olvasás jótékony hatással van;kikapcsol,szórakoztat,és közven így az ember nem a gondjain agyal.

Lehet,hogy gyenge vígasznak tűnik,de egy próbát megér,nem?:)

2017. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvass
2017. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsoaberdeen válasza:
segíts otthon a háztartásban vagy a kertben, vidd el a kutyát sétálni, biciklizz, fagyizz, strandolj, olvass, tanulj meg hímezni, barátnőzz, menj moziba, nézz TV-t, kirakózz, süss valami sütit, menj el vásárolni, beszélgess a szüleiddel! Foglald el magad. Ha unatkozol lassan telik az idő.
2017. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!