Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sokáig együtt voltunk. 2és fél év soknak számit az én koromban szerintem. 15 vagyok. Persze ilyenkor azt érezzük hogy nem tudok nélkule élni meg blabla igen gyerekszerelem de fontos volt. Szerettem de o megcsalt és nem is szakított velem csak kavart a legjobb barátja(!!!! ) barátnojevel aki egy ri&€#. (Mindenkivel osszejon es már nem is szuz 12(!!!) Éves.szép és kegyes is volt hozzá az isten és érett a korához képest..de csak testileg..ráadásul a barátja az én legjobb fiubarátom. Nem dzoltam neki semmit a volt barátommal tortént kavarásukrol. Mindegy.. a lényeg h nem is szakitottunk nem mondtuk ki de már egyaltalan nem beszélunk 3 honapja..lassan elfelejzemrde azért nehéz...tudom akkor fogom teljesen,(na jo nem teljesen mert sose felejtem el) ha lesz másom. De még nincs..szoval tudnátok valamit mondani ami segítene elfelejteni? Valami gyogyszer megcsalásra/szakitásta? Ami segit elfelejteni. Elore id koszi és bocsi a helyesirási hibákért :)

15/L



#szerelem-megcsalás-segitség-elfelejtés-szakitás
2017. júl. 14. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem hasonló szitu volt töröld a telefondoból mindenhogyan, kerüld a helyeket ahol sokat voltatok együtt, dobd ki a parfümöt, dezodort amit akkor használtál amikor vele jártál, kerüld őt de azért ha összefuttok véletlen légy jófej
2017. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyi helyen voltunk hogy úristen😂 mondtam is barátnomnek hogy egy helyen kellett volna lennunk mindig.

Igen azokat érdemes lenne kidobni de a képeket nincs szivem kitorolni s telefonrol :(

2017. júl. 14. 23:19
 3/6 anonim válasza:
Halgass zenét,nekem az nagyon sokat segitett, sportolj avval jol le lehet vezetni a stresszt. Szerintem le kene ulnotok es megbeszelnetek a dolgot. En is voltam hasonlo helyzetben. A beszelgetes nagyon fontos,csak utana tudod lezarni magadban veglegesen ezt az egeszet, legalabb is velem igy volt. Sok sikert!
2017. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 17. 10:16
 5/6 anonim válasza:
Lehet közhely de tényleg csak az idő segít.. velem is megtörtént épp ennyi idősen mint te vagy. Tudom hogy 13 évesen is lehet szerelmes az ember..:) én azóta már 18 vagyok volt már több barátom de rá még mindig fáj egy kicsit vissza gondolnom... sajnálom de semmit sem tehetsz. Kitartást, hidd el az idő a legjobb gyógyír
2017. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van... köszönöm 🙂
2017. júl. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!