Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüleim mindig hangsúlyozták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim mindig hangsúlyozták az anyagi dolgok fontosságát az ismerkedésnél. Belém nevelték, sajnos nehezen tudok ettől elszakadni ismerkedésnél, mennyi problémát okozhat a későbbiekben ez?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, fősulira járok.

Világ életemben így neveltek engem is meg a testvérem is hogy egy nőnek igenis fontos, hogy a leendő párja bizonyos dolgokban ne szenvedjen hiányt.Középsuliban is ilyen barátaim voltak, ha volt otthon szülinapi parti vagy hasonlók, akkor is olyan családok voltak vendégül látva akikkel a szüleim valamilyen gazdasági kapcsolatban voltak, vagy a suliban jártak a gyerekei és jól éltek a szülők.

Így egy elég jó ismeretségem alakult ki, sok pasit ismerek, de szinte mindegyik ugyanolyan gondolkodású.

Új embereket szeretnék megismerni, de attól tartok sokan kihasználnának, mert elég jó módban élek.

Érdemes inkább élőben ismerkednem vagy marad az online társkeresés, ahol volt több kevesebb sikerem, de nagyon kiábrándító, amilyen emberek ott vannak?



2017. jún. 28. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha fölismerted a problémát, akkor tehetsz ellene.

Ha új embereket akarsz megismerni, akkor tedd azt.

Ha félsz attól, hogy kihasználnak, akkor ne játszd a nagymenőt, nem kell mindent fizetni a randi partner helyett, nem kell a legdrágább helyekre menni, nem kell a legdrágább ruhákban lenned, stb.

2017. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Azt jegyezd meg egy életre, hogy nem azt használják ki, aki jómódban él, hanem aki hagyja.

30/f

2017. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fontosak az anyagiak, ugyanakkor nem kell azt hangoztatni, lehet magadban is felmérni a helyzetet ismerkedésnél, nem kell kipakolni, hogy mid van. Nekem hasonló az intelligencia és a tudás, ezt nevelték belém a szüleim, ilyen körökben nőttem fel, ilyenek a barátaim és nem akarnék ostoba embert magam mellé. Ennek ellenére sosem hangoztatom ismerkedésnél, egyrészt mert röhejes, másrészt ha nem is használnak ki, nem akarom, hogy a másik csak ezt lássa bennem és én sem akarom csak ezt látni a másikban, még ha lényeges is nekem. Értelemszerűen, hozom a felszabadult emberi oldalam, a magam játékosságát és bohókásságát, aki hozzá tud ugyan szólni a dolgokhoz és tudja magáról, és képes magát kifejezni kulturáltan, ha arra kerül sor, vagy ha valaki olyan témába vezeti bele, illetve tudja, hogy mit tett le az asztalra, de nem érzékelteti a másikkal. Főleg nem okoskodik fölöslegesen, hogy demonstrálja, mekkora ember (se), csak szimplán jófej és elfogadó azzal is, aki lehet, hogy kevésbé tanult vagy kevésbé szorgalmas. (Ilyenkor mindig bele-belemegyek olyan kérdésekbe, ahol az illető kibontakozhat és megvillanthatja tudását, puhatolózok nála azért nyilván, de csak finoman, nem megyek erre direkt rá.) Aztán úgy is kiderül, ha nem illünk össze, lényegtelen, hogy ez mi miatt van, annak pláne semmi értelme, hogy azzal húzza le valaki a másik önbecsülését, hogy "kevés neki".
2017. jún. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!