Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Általában mi a legnagyobb baj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mi a legnagyobb baj a rendes fiúkkal?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoktól kérdezem, de minden válasz / vélemény érdekel.

Rendes fiúk alatt olyanokra gondolok, akik tényleg szerelmet keresnek, rendes kapcsolatot. Akik rendesen udvarolnak, próbálkoznak, stb. Gondolom mindenki érti.

Olyan válaszok, hogy "nekem nem rendes srác kell" vagy "egyáltalán nem kell kapcsolat" nem izgatnak.

18/F



2017. júl. 17. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, ők lányok szóval az mindegy mit teszel, az úgyis rossz és ők nem lehetnek hibásak xd
2017. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azok a fiuk, akik azt mondjak magukra, hogy rendesek es ezert nem kellenek senkinek, azok nem a rendes fiuk, hanem a tutyimutyi, 0 kiallassal rendelkezo, elhetetlen, hatarozatlan, ferfiatlan fiucskak. A rendes fiuk igenis kellenek a lanyoknak, csak az nem ez. Amit itt leirsz, ezhogy mind szep es jo, valoszinuleg nem is ezzel van a problema. Szerintem tarts egy kis onvizsgalatot. 18/l
2017. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez most a kommentelő lányoknak szól: higyjétek el vannak rendes srácok,nem is kevesen,csak általában mi a félénkebb kicsit visszahúzódóbbak kőzé tartozunk, pont azért mert vagy elhajtanak,vagy friendzoneba kerülünk mert rendesek vagyunk, sokan ezért lesznek bunkók például, az is igaz nekünk is látnunk kell milyen ajtón kopogtatunk. Ha valakit érdekel nekem apám és nagyapám is mondta hogy túl jó vagyok erre a világra, nem ebbe a világba való vagyok

17/f

2017. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A rendes fiúkkal csak annyi a baj, hogy nem léteznek :D
2017. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!