Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha rájöttem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rájöttem, hogy még mindig szeretem az exem? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Amikor szakítottunk (kb. 3 hónapja), akkor az exem mondott néhány dolgot hogy miért és én akkor fel se fogtam ,hogy azok igazak lehetnek, de mostanra rájöttem, hogy valószínüleg én rontottam el az egészet és mindennél jobban szeretném jóvá tenni, de félek, hogy ő már egyáltalán nem szeret.

2017. júl. 20. 10:30
 1/4 Amenadiel ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele.
2017. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
párszor szoktunk beszélni és nemrég találkoztunk is. Nagyon jó volt, 2 napig kb beszéltünk nagyon sokat úgy mint régen amikor nagyon jó brátok voltunk. Aztán abba maradt a beszélgetés, pedig azt hittem a találkozás segített, mert nagyon jó volt
2017. júl. 20. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ennyi volt. Megpróbáltátok,nem ment.

Kétes kapcsolatba senki nem akar vissza menni. Lehet egy darabig menne,aztán mégse.

2017. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2017. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!