Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok egy olyan férfiba, aki majdnem 60 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Ő 74,én 15 éves vagyok.Senkivel nem voltam el még ilyen jól,igaz,csak neten ismertem meg,és még sosem találkoztunk.Tudom,hogy hiba szeretnem,de nem tudok mit csinálni,folyton rá gondolok.Ő pedig nem tud rám úgy tekinteni,mint ahogy én rá.Mi lenne a megoldás? Normális ez?
2017. júl. 23. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is eléggé extrém dolog, de olvasva a kommenteket... basszus, miért tenné tönkre azzal az életét, hogy szerelmes? Igen, persze, a pasi kihasználhatja, meg csalódhat nagyot a lány, meg stb, de ez a veszély akkor is fennáll, ha egy 15 éves pasi használná ki. Akkor miért nem kiabál senki, hogy "ne tedd tönkre az életed?"


Kérdező: a korkülönbség egy dolog. Én azt mondom, hogy baromira nem fontos, bár az a 60 év szerintem is elég durva. De a nagyobb probléma az, hogy ez egy egyoldalú, viszonzatlan szerelem. Meggondolatlanságot ne csinálj (és nem a kora miatt, hanem mert borítékolható, hogy ha egy lány úgy fekszik le a fiúval, hogy ő fülig szerelmes belé, a pasi meg rohadtul nem, abból jókora lelki seb keletkezhet), a legbölcsebb az lenne, ha feladnád a szerelmi ábrándjaidat. Persze, tudom, az érzelmek nem így működnek, de idővel belátod, hogy nem érdemes olyan busz után futni, ami nem vesz fel.

2017. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért tenné tönkre magét egy vénemberrel? Mégis szerinted mit kezdene egy trottyos vénember egy kislánnyal. Feleségül veszi? Egy jó hosszan tartó szégyenfolt lesz belle, pláne, ha rajta kivül más is meg fogja tudni
2017. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Inkább velem ismerkedj.:) 25/F
2017. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pszichomokus

De a többinek beválik az egirl, discord kitten sugar daddy élet is.

Csak érd el hogy rád hagyja a lóvét

2022. aug. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dédnagyapakomplexus, biztos hiányzott a hiteles dédnagyapa az életedből és ezzel próbálod pótolni.
2022. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!