Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek vagy ne? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy ne? Szerintetek mit érez?

Figyelt kérdés

van egy fiu akivel 1,5 eve szakitottunk de még mindig szeretem és március ota kavarunk, most leírok pár sztorit hátha ti jobban latjatok hogy mit kéne tennem es elore bocsanat, hogy ekezet nelkul irok es roviditek, es a srac neve norbi

1. Egyszer kimentunk jatszira es a vegere ketten maradtunk es beszelgettunk mondtam neki h elegem van a fiukbol mert akkor eppen kepben volt egy fiu es Norbi azt hitte h megint ra celzok es kerdezte h tudom e h miert mentunk szet? En meg mondtam h azert mert nem volt belem szerelmes es mondta h o meg tul kisfiu volt egy kapcsolathoz es akkor nem kerdeztem meg h most is kisfiu lenne e es nem tudom h ha megkerdeztem vna ak mi lett vna..na es utana mondta h o nem akart engem bantani es mondtam h norbi inkabb hagyjuk ezt a temat ez mar a mult es mondta h oke de most ez nekem szar..es mondtam h mindegy es beszeltunk utana a sracrol aki kepben van elmondtam h mi a szitu vele es mondta norbi h ha barmikor megbant a srac akkor o megy es megveri mert h velem senki ne jatszadozzon

2. Egyik nap kibicoztunk ketten autopalya felhajto ala es ott van egy vonatsin es ott ultunk es jott egy vonat es nem vettem eszre norbi szolt ram es en persze ott ugrottam fel ahol nehez mert azt hittem norbi ment a konnyebb uton es utana norbi leszidott h miert nem ott mentem es mondtam h azert mert azt hittem h o megy arra es mondta h el se indult amig en fel nem ertem es h nagyon megijedt h mi van ha visszaesek es mikor szolt ak kb 50 meterre volt tolunk a vonat es mondta h lehet h nem latszik de nagyon nagyon szeret es h mindent megtenne miattam vagyis ertem

3. Egyik penteken bementunk varosba nem ultunk be sehova csak igy egy jatszin iszogattunk 9en voltunk ott es 3an egy ido utan leleptek es maradtunk 4en lanyok es ketto srac ugye abból az egyik norbi..es akk is ugy setaltunk h fogta a kezem meg atolelt meg minden mintha egyutt lettunk vna olelgetett aztan jottunk haza kicsit reszeg volt es hazakisertem ot meg egyik baratnomet aki ott lakik a szomszedjaban es buszmegbe kijottek haverok es ak igy mentunk 4en es leultunk jatszira ak is és beszelgettunk es elkoszoneskor vhogy az olebe huzott es atolelt es mondta h nagyon nagyon szeret

4.penteken beultunk iszogatni paran aztan indulni kellett es elkoszontunk elmentem pisilni mondtam varjon meg es megvart es utana kimentunk palyaudvarhoz es ak is vegig atolelt meg magahoz huzott es ahh mikor atkarolt ak ugy mentunk h osszekulcsoltuk a kezunket

Na aztan hazakisertem megint es ott leultunk jatszira Es felmasztunk ilyen maszokanak a tetejere es ott os 2 percig olelt utana😌💔 es ott voltunk haromnegyed ejfelig kb aztan mondta h hazakiser es mondtam h nem kel menjen csak be es odaadta az ingjet h ne fazzak mert rovidgatya meg haspolo volt rajtam es mondta h de hazakiser mondom jolvan aztan egy ideig kisert és mondtam h mostmar tenyleg forduljon vissza mondta h nem mondtam de mondta nem aztan levettem az ingjet odaadtam neki es mondtam h menjen nyugodtan nem lesz semmi gaz es kb 2 percig olelt mikor elkoszontunk



2017. júl. 24. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy " férfi" ( mert az ilyet lehet annak nevezni) azt mondja hogy hazakísèr,és nem az ágyadra gondolt , hanem csak az ajtóig.

Akkor hazakísèr.csak abban az esetben mond hogy nem kell, ha nem szimpatikus a srác, vagy ha nem akarod hogy tudja hol laksz :)

Szerintem beszélj vele , szia Norbi , most mi van köztünk? Mindég fogod a kezem, meg vigyázol rám., Meg folyton együtt vagyunk...

És mond neki, ez nagyon jól esik tőled.

Kezdjètek újra, új lapokkal :) csak ügyesen :)

1000% hogy tetszel neki :)

2017. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen <3
2017. júl. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!