Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha visszautasíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha visszautasított a lány?

Figyelt kérdés

ELNÉZÉST A MEGFOGALMAZÁSI HIBÁKÉRT! (Így is eléggé fájó szívvel írtam össze ezt a kérdést)


Sziasztok! Most ballagtam el általános iskolából és az a helyzet, hogy a lány aki tetszett(és tetszik is) egy időszakban még iskolában sokat beszélgetett velem, sokat nevettünk, még képesek is voltunk együtt ellógni.(igazából csak miatta lógtam el, hogy vele lehessek)Én úgy gondoltam, hogy tetszek neki. Egyik nap még ballagás előtt (ugye 1 hét szünetet kaptak a ballagók mielőtt eljött volna a ballagás) Balatonon voltam és kicsit iszogattunk a haverokkal, nyársaltunk stb, jól éreztük magunkat. Egyszer csak rábeszélt a kedves jó barátom, hogy írjak rá a lányra, hogy tetszik és szeretném ha lenne köztünk egy kicsit komolyabb kapcsolat. A lány visszaírt még aznap, és elmondta, hogy csak barátilag szeret engem, ráadásul "meglepte Őt a dolog". Pedig eléggé kivehető volt az Én közeledésem. Azóta is (már másfél hónapja ennek) folyton -a folyton alatt azt értem, hogy a nap 24 órájában- rá gondolok.

Ezért szeretném megkérdezni, hogy mit tudok csinálni, hogy ne gyötörjenek az érzések de ne is felejtsem el teljesen? Válaszokat előre is köszönöm.


Azóta elhatároztam, hogy ha egy lánnyal jó kapcsolatba kerülök, el akarom kerülni a "barátság" témát. Túlságosan fájdalmas egy fiú-lány barátság.


Üdv: Egy normális srác aki nem érti a világot.



2017. júl. 26. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem felejtsd el :) hobbiddal töltsd el az időd
2017. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hobbim? Hát.. Mostanában kondiba járok...

Elfelejteni? Hát... Próbáltam már, de rájöttem, hogy nem akarom.

2017. júl. 26. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj neki! Ne gondolj rá. Ne is akard elfelejteni. Idővel eltűnik. Köddé válik benned majd érzelmeid is egyre foszlanak majd csak egy ember lesz.
2017. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát a fa.sz rossz végén vagy, úgy látom. ...

Nézd, ha nem akar tőled többet, ez van.

Mai lányoknál nem elég ha kedves vagy. Ha nem nézel ki jól , ez van.

Az h kondiba jársz, hátt még fiatal vagy hozzá, de ez speciel a te dolgod papa.

2017. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, megpróbáltad, nem ment, engedd el. A gond ott lenne ha nem próbáltad volna meg.
2017. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tehetsz ha visszautasított egy lány? Az élet megy tovább. Nem te vagy a világon az első fiú aki elutasítanak, mások is tovább léptek, neked is tovább kell.
2017. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mondanám hogy próbálj felejteni de úgyse fog menni. Egy idő után elmúlik. Velem ugyanez volt, ballagás után kikosarazott a srác, utána rossz volt, de elmúlt.

Most szar, de jobb lesz ;)

15/L

2017. júl. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!