Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha járok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha járok egy fiúval, és szakítani akarok vele, de nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve járok egy fiúval,és szakítani akarok vele,mert nekem már ez nem megy.Skype-on állandóan beszélnék vele,ha a szüleim nem tiltanák meg hogy ne járhassak valakivel.Mert "túl fiatal vagyok".És nem bírunk soha skype-olni.Hogy mondjam meg neki? :c

2017. júl. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nezz animet.
2017. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi az hogy tul fiatalok vagytok??? Ehhez sose lehetsz tul fiatal... meg egy ovodas is lehet szerelmes es lehetnek erzelmei. Ne a szuleid miatt szakits vele(ezt tanacsnak szannam, nem szolok bele mit csinalj). Velem ebben a korban ugyanilyen problemaim voltak, egyszeruen lazadtam es kesz, orulok hogy tul vagyok rajta. Attol hogy ok ezt mondjak neked nem kell megtenned. Beszeljetek eloben es ha szakitani akarsz ugy mond el neki, talan ugy lesz a legegyszerubb!
2017. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Jól értem, azért akarsz szakítani mert a szüleid nem járulnak hozzá, hogy járjatok?

Ez esetben ne szakíts vele, ha nem akarod megbántani.


(egyébként, mit jelent az, hogy jártok, ha még skypon sem beszélhettek?)


A "túl fiatal" kapcsán vetődik fel bennem a kérdés, nem-e konkrétan csak az adott fiútól akarnak "megvédeni"? Mit tudnak róla?

2017. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk,és a szüleim kb. semmit nem tudnak róla.Azt se engedik meg hogy járjak valakivel.
2017. júl. 28. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!