Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen elrontja ez a dolog a nyaramat

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki egy éve szakított a barátnőjével, aki az első nagy szerelme volt. És tényleg nagyon összeillettek, meg aranyosak voltak és a lány GYÖNYÖRŰ, de tényleg. Tipikus tinikapcsolat volt, és a srác még mindig szereti (ő mondta, meg egyébként nagyon egyértelmű, látni, ahogy ránéz).

Én a sráccal kb 3 éve vagyok jóban, de tavaly tényleg barátok lettünk és én szépen beleestem. Nagyon hasonlóak vagyunk, és tudom hogy tetszem neki, de nem képes túl lenni az exén, pedig annak már régen új barátja van. Azt mondta nem akar bántani, és hogy nem tagadja, szereti.

De ebbe bele fogok őrülni, mindig csak arra gondolok, hogy miért kell neki ő. Persze a választ tudom, mert sosem fogja elfelejteni és a következő barátnői is mind csak pótlékok lesznek. Hiába fog valakit szeretni, akkora szerelem sosem lesz mint az első.

Szerintetek érdemes vele foglalkoznom vagy csak a saját érzéseimet bántom?



2017. júl. 26. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Előző, hát nekem még ennyi sem jutott, gondolkodni, hogy mivel jobb nálam mert pontosan tudom😂
2017. aug. 10. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!