Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira megalázó volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira megalázó volt és utána ott aludtam. Mit csináljak? Szerintetek egy tízes skálán mennyire ciki? Ez teljesen hihetetlen.

Figyelt kérdés

Egy nagyon helyes srácba régóta bele vagyok zúgva. De ezt nem tudja, mert félénk vagyok, meg ő nem is az a típus, aki foglalkozna egy olyan lánnyal, mint én. Így hát maradt az Instagram, Facebook, Snapchat "stalking", a "véletlenül" ránézés és társaik. De több közös ismerősünk is van és tegnap volt a legjobb barátjának a 20. születésnapja, ahová meghívott engem is. Nem vagyok az a nagy ivós fajta, de eléggé kevertem a dolgokat, sok volt az ingyenpia és hajnal 1-re már alig bírtam állni. Igazából majdnem elestem előtte az utcán és akkor megfogott, odaadta a kabátját, kért nekem vizet, meg próbálta elérni, hogy ne aludjak el ülve. Utána bevitt valamilyen elkülönített szobába, ahol nem volt tömeg és ott maradt velem, de nem emlékszem, hogy miről beszéltünk, vagy hogy beszéltünk-e egyáltalán. Csak azt tudom, hogy mondta, hogy jobb lenne, ha hazavinne és kialudnám magam. De mondtam neki, hogy a legjobb barátnőmnél alszom, csak őt nem találtuk meg, azt mondták, hogy a barátjával ment valahová, ezért a srác mondta, hogy választhatok:vagy hazavisz anyáékhoz, vagy hozzá megyünk és reggel megyek haza, józanul, rosszullét nélkül. Az utóbbi lett végül és ez annyira ciki. Nem történt köztünk semmi, de együtt aludtunk és én szinte nem is emlékszem rá. Ráadásul szerintem ő sem így tervezte az estéjét, meg reggel azon poénkodott, hogy olyan lány sem volt még az ágyában, aki csak aludt volna ott... Meg eltévedtem a házukban.

Egész nap ezen rágódtam, erre most írt egy üzenetet, hogy ma tervezek-e a Belvárosba menni, mert akkor ő is úgy készül.

Ráadásul a gimnáziumban évfolyamtársam és félek, hogy ennek az egésznek esetlen híre megy.


2015. márc. 28. 19:00
1 2
 1/13 aladar12 ***** válasza:
100%
nekem ebből az jön le, hogy kicsit érdekled a srácot.
2015. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veteran1978 ***** válasza:
100%
Szerintem is akarhat a srác tőled valami komolyabbat is!
2015. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz ennyire, nem olyan ciki. Én is ápoltam már így lányt, egyáltalán nem tartottam cikinek, bárkivel előfordulhat. Amúgy meg valószínűleg bejössz neki, szerinted miért csinálta, és miért érdeklődött, hogy mész e a városba?
2015. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mi ebben a ciki? szerintem tök romantikus:D jó, persze nem egy álomkezdés, de ez simán összehozhat titeket:)


a kérdést meglátva minimum egy befosást vártam volna:D

2015. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jófej volt a srác és akar tóled kapcsolatot is, ne parázz, találkozz vele
2015. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De Ő nem kapcsolatot akar a lányoktól... Általában addig kedves velük és halmozza el őket mindennel, viszi őket álomrandikra, amíg le nem fekszenek vele. Utána minden kapcsolatot megszakít velük és levegőnek nézi őket.

A leghosszabb kapcsolata 3 hónap volt.

2015. márc. 28. 19:11
 7/13 anonim válasza:
100%
Nincs mit tökölni : irány a Belváros !! :D
2015. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nem ciki, inkább aranyosan alakult

ha nem tetszenél neki vagy legalább nem kedvelne, biztos nem ajánlotta volna fel, hogy mehetsz hozzájuk és nem aludt volna veled

inkább örülj, hogy közelebb kerültél hozzá, találkozz vele és még bármi történhet

2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd a fenébe..
2015. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DevilOfDarkside válasza:
100%
Szerintem mindenkivel előfordul ez nincs ezzel semmi gond lehet az is benned volt hogy ha iszol kicsit bátrabb leszel és majd odamész hozzá csak kicsit túl sokra sikeredett a ' biztató' így berúgtál .A srác ritka példánynak számít mert más kapva kapott volna az alkalmon és azonnal belecsapott volna a lecsóba .Vagy megsajnált vagy pedig tényleg nem vagy közömbös neki ,de ha összejöttök ebből a storybol arra következtetek hogy jol fogsz járni vele :) sok sikert :) igazi filmes love story lehetne happy enddel :)
2015. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!