Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön a szomszéd srác. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leti15 kérdése:

Bejön a szomszéd srác. Hogy jöhetnénk össze?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje tetszik nekem, de nem tudom, hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá. Ha szembetalálkozunk csak úgy véletlenül, akkor azért látom, meg érzem is, hogy valamit azért érez ő is. :)

Válaszaitokat előre is köszi.



2017. júl. 30. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Neked sincs jobb dolgod ilyenkor, egyáltalán hány éves vagy? a srác hány éves?
2017. júl. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg beszélgetsz vele hívd át magadhoz mit tudom én esetleg playstationözni ha van neked vagy filmezni:D
2017. júl. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj át hozzájuk néha, mert elfogyott a só, vagy a bors, vagy bármi.

Vagy hogy nincs-e náluk csőtörés.

Vagy hogy elszabadult a bébiteknősöd, és láttad, hogy hozzájuk szaladt be, és segítsen neked megkeresni.... stb.

2017. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártatok vagy jártok?
2017. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igeny az életkorokat kifelejtettem... En 17 ő pedig 23. :) A válaszokat köszönöm.
2017. júl. 30. 11:03
 6/7 anonim válasza:
83%
Szia, én vagyok a szomszéd srác, szerintem csak egyszerűen gyere át =)
2017. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia mindenki! Azóta már lassan 10. hónapja vagyunk együtt és nagyon jól megvagyunk:) mindenkinek köszönöm, aki válaszolt :))
2018. júl. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!