Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Új barátnőm rosszul csókol....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőm rosszul csókol. Hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés

Tul sokat nyelvel

De nem akarok bunkó lenni vele, és én hiába nem ugy csinálom ő folytatja úgy



2017. júl. 31. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én így tenném: figyelj, nem szeretnélek megbántani, de számomra jobb lenne ha nem használnád annyira a nyelved csókolózás közben. Kérlek ne vedd magadra.
2017. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Jaj de utálom ezt, ugyanígy voltam múltkor egy sráccal. De ö meg pont nem használta a nyelvét
2017. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy első mondta. Vagy próbáld meg rávezetni. Vagy mondd neki hogy figyi próbáljuk meg kicsit így és így.
2017. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
miért baj ez neked? én barátnőm elsőre majdnem jobban csinálta mint én akinek ez már sok századik volt életében :D Majd belejön
2017. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
A rossz csók nálam misztikumként szerepelt, rossz ha megharapom az ő vagy a saját nyelvem, rossz ha gombával, aftával vagy herpesszel együtt... de ilyen kis apróságon o.O Tudod, vagy sem meglehet én vagyok túl érzékeny de zokon venném. Nincs jobb csók annál amit a páromtól kapok.
2017. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy az első akivel csókolózott és nem nagyon van talasztalata. Várj egy kicsit és ha nm "javul" akkor az egyes válaszoló leírta, hogy mondd el.
2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele erről. Meg lehet találni a módját, hogy ha egy párkapcsolatban valami probléma van (akár ilyen), akkor a két fél meg tudja egymással beszélni úgy, hogy kinek mi jó és mi nem, hogy a másikat nem bántja meg. Ezt is tanulni és szokni kell, úgyhogy keresd a módját.
2017. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
alapokat kezd: hogyan kell fogat mosni meg mit ne egyen ha a szádba akarja dugni a nedvét... fujj
2017. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!