Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, tudnátok segíteni mit kéne tennem? 15F (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány,aki nagyon tetszik, de mivel nem ismerem annyira, nem merem elmondani neki, egyik nap ilyen felnőtt "party" volt nálunk, és akkor ő is ott volt, hiszen azok megvoltak hívva, akiknél pont akkor nyaralt, volt ott 3 lány, én meg még 1 fiú, viszont az nap este ott aludtak nálunk, mivel nem a közelbe laktak, és ugye ittak a felnőttek.A party kb éjfélkor befejeződött, mert mindenki elment aludni, kivéve én meg a lány, mivel nem akart aludni és én sem voltam fáradt, beszélgettünk hajnali 4 ig és nagyon megtetszett, sok volt a közös dolog bennünk, én legalábbis így éreztem,4 után lefeküdtem aludni, de még kb 1 órát fent voltam, mivel csak rá tudtam gondolni, másnap reggel haza mentek, csak mivel kb 100-150 km-re laknak tőlünk, nem olyan könnyű a találkozni vele, ez volt 3 napja, hogy hazamentek azóta is csak rá gondolok szinte egész nap. Viszont nem tudom elhívni sehova anélkül, hogy ne kelljen 150 km-t utazni valamelyikünknek. FB-n meg nem tudom mit írhatnék neki, esetleg valaki tudna segíteni? (bocsi a hosszú szövegért)
2017. júl. 31. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem próbálj meg ráírni facebook-on..szívem szerint azt mondanám, hogy hívd el őt valahova, de mivel a távolság azért nagy, így érthető hogy nem lehet annyira megoldani ezt.
2017. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit írjak rá? tényleg ötletem sincsen sajnos :(
2017. júl. 31. 11:09
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Ráirsz facen hogy te vagy az a srác akivel hajnalig beszélgetett! Dobj fel valami témát! A lényeg hogy ne untasd a lányt! Legyél magabiztos és próbálj érdekes témát felhozni! Ha nem megy akkor egyszerűen csak meséld el milyen jót beszélgettetek aznap éjjel,valamint hogy nagyon szeretnéd megismerni! Ha érdekled őt akkor nem fog elutasittani! :) ha kell még segitség itt leszek :D aztán sok sikert kaszanova :D
2017. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj, hogy ezzel a lánnyal beszélgetek, kicsit zavarba jövök, de megpróbálom majd mindenképp ha fent lesz.
2017. júl. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!