Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Padlón vagyok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Padlón vagyok

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már egy éve több a kapcsolatunk a barátságnál, mindent megbeszéltünk csók is volt meg minden eddig nem mertem vele össze jönni, de megbeszéltünk egy találkozót amit le is mondott az nap, nem értettem mi van pont készen álltam volna arra ,hogy hivatalosan kimondjuk, de nem, nagyon fájt... erre kb egy hétre írta ,hogy hiányzom aminek nagyon örültem de kb arra rá egy hétre ugyan abba a táborba mentünk ahol került elég feltűnően,megkérdeztem mi a baj de csak a kifogások jöttek. Most teljesen szerelmes vagyok és attól félek ,hogy ennek a csodálatos időszaknak ami nagyon sok önbizalmat és örömöt adott annak vége, hisz most megyünk gimibe én egy másik városba...ismét padlón vagyok mit az elött hogy ilyen jóba lettünk volna, és ezért sem szeretném neki elmondani mert ha vissza szeret azzal mindent elrontok hisz tényleg nem tudnánk együtt lenni. Én ezt viszont nem tudom elviselni ,hogy így váljunk el, legalább barátok maradhatnánk...p..a

mit tegyek? 15L



2017. júl. 31. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiút már nyolc éve ismerem
2017. júl. 31. 20:13
 2/3 anonim válasza:
Tarsd vele a kapcsolatot és ha gyakran irsz neki akkor észre veszi hogy fontos vagy neki vagy face en vagy mashogy tartani a kapcsolatot és találkozni vele néha
2017. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát mindenképp kelj fel a padlóról :)
2017. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!