Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél napja sírok meg állás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél napja sírok meg állás nélkül mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve szerelmes vagyok egy fiúba de ma ősze jöttem vele azt írta "engem választ" irogatunk (együtt voltunk)...

Ám de 10 perc múlva azt írta mást választ és egyszerűen mint valami rongy babát el dobot...

Aztán azóta ki vagyok gondolkoztam a

vagdosáson de nem tettem meg... És nem is fogom.

Ez van a fejembe nem akarok túl lépni...

Még azon jár az agyam hogy mit ronthatam el megint miért vagyok ekkora szerencsétlen hogy egy fiú 15 perc alatt dobott mit egy rongy babát...

Folyamatosan sírok.

De elvileg nem jött ősze mással még azt mondta hogy szeret azután meg jól le csesztetni hogy ne írjak meg válaszoljsk neki azóta itt sírok meg depizek... De szerintem amikor dobott és azután azt írta 1 óra után hogy szeret az nem volt igaz mert rögtön el kezdett bunkosgotni...

Nem akarom el felejteni.

Mit tehetnék?

Miért tette ezt velem?

Talán én rontottam el valamit pedig kedves lány voltam vele annyira bánt... Annyira hiányzik...



2017. júl. 31. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sokat, de tényleg, ásványvizet ha lehet, a sok sírástol kiszáradsz.
2017. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ,egy tuskó. Majd lesz más ,aki megérdemel téged :) Amúgy hány éves vagy ?
2017. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne magadban keresd a hibàt.
2017. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A korom nem számít...

Viszont nem értem miért tette ezt...

De remélem igazatok van

2017. júl. 31. 22:37
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem... Az.. Hogy...kb 10 perc.... Után... Dobott.... Nem okozhat... Ekkora... Traumát... Mert.... Sztem.... Nem is ismerted őt..... Annyira.... Hogy így beleess.... Vili? Utálom amikor valaki minden mondat után pontokat ír.
2017. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ismerem mert az osztály társam és nagyon szeretem és nem most estem belé de ezt nem értheted...
2017. júl. 31. 22:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Már megint a pontok. Azokat akkor írjuk ha mondjuk folytatása kovetkezik de csak dimán egy mondatnál egy pontot kell tenni.
2017. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy nagy bunkó te nem vagy hibás. De nehogy vissza menj hozzá ha megint keztd azzal etetni hogy szeret. Az ilyenek nem érdemelnek meg egy könnyet se,tapasztalat... A vagdosást meg felejtsd el, inkább fuss két kört s fulladj ki minthogy vagdosd magad
2017. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugy gondolkodsz te is meg a fiu is mint egy 12 eves.
2017. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás! A srác egy gyökér.10 perc nem okoz ekkora fájdalmat,hogy vagdosáson gondolkodj,vámpírok nem léteznek,felesleges vele csalogatnod őket! Találj valami hobbit,elfoglaltságot és máris a multé. Ilyen sok pont helyett meg használj vesszőket a mondatba,értelmesebb lesz tőlünk.:)
2017. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!