Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány nehezen kapható vagy inkább a 2. beszélgetésnél már csókoljon titeket. (Én az elsőbe tartozom) 16/L (? )

Figyelt kérdés

#lány #nehezen kapható #könnyű vér
2017. aug. 1. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyen nehezen kapható. 21/F
2017. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kettő között ideális.
2017. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább a kettő között.
2017. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze volt olyan, akiért a világ végéig elmentem volna...szal személyfüggő is.
2017. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre hamar bele tudok szeretni valakibe, azzal önmagába nincs baj ha a lány is ilyen, viszont ne legyen már az hogy két nap mulva én vagyok minden, két hét mulva meg már nem vagyok senki.. de az se jó ha valaki túl nehezen kapható. Engem ha érdekel egy lány akkor addig nem próbálkozok másoknál, szóval ha hónapokig húzza az agyam aztán valamiért mégsem lesz belőle semmi az úgy elég gáz... máris elb**ztam egy fél évet egy pofára esés miatt..
2017. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha nehezen kapható jobban kívánom majd, és jobban is becsülöm. Viszont legyen egy határ, hogy meddig is húzza a türelmi határokat Ja és hogy hogyan...elég bonyolult a téma amúgy. Igazából nem az idő számít viszont, ha nagyon hamar adod magad dolgokra ne várj hosszú kapcsolatot mert hamar kiég a "lángja"24f
2017. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 1. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Inkább olyan, aki nem mástól kérdezi meg hogy miylen legyen a személyisége.
2017. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!