Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kissé szorult helyzet, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé szorult helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, akit pár napja ismertem meg, és eddig elég szimpatikusnak találom, számomra a belső értékeivel semmi gond nincs. Tényleg egy nagyon értelmes fiúról beszélünk, becsülöm azért, amilyen. Szépen fejezi ki magát, hasonló dolgok iránt érdeklődünk. Sőt, nála jobb emberrel még nem hiszem, hogy találkoztam volna. A gond az, hogy külsőre abszolút nem jön be. Félre ne értsetek, egyáltalán nem vagyok felszínes, de valahogy ez mégis zavar. Az életem eddigi során mindig is azt vallottam, hogy a külsőségek nagyon kis mértékben számítanak a szerelemben, dehát mit csináljak, ha nem vonzódom hozzá testileg? Sokan állítják, hogy ez egy idő után már eltűnik, viszont nem tudom... Szerintem ez csak egyfajta körítés, mert valamennyi vonzalom mégiscsak kell, hogy legyen. Szégyellem is magamat emiatt rendesen, higgyétek el. Vagy talán nem kéne? Fogalmam sincs! Ti mit tennétek a helyemben? :(

2017. aug. 2. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, veletek volt már ilyen?
2017. aug. 2. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát velem pont a fordítottja volt :D, hogy külsőre majdnem elájultam a sráctól, aztán kb kiderült, hogy egy viszonylag jó testbe csomagolt gyökér.


Szerintem várj még egy kicsit, mert mindenkinek változik ilyen téren egy picit az ízlése.

2017. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár a belső fontosabb, szükséges a külső vonzalom is. Látom, neked is az és ez nem is fog megváltozni senki két szép szeméért. Ezzel nincs gond. Ebből úgyis szakítás lenne.

Ne szégyelld magad! A külső vonzalom tényleg elengedhetetlen.


Tipp: Ne áradozz így senkiről néhány nap ismeretség után, mert alig ismered. Kiemeltél pár tök átlagos tulajdonságot, semmi extra, negatívumokról valószínűleg nem is tudsz,pedig hozzá tartozik az is. Ilyenekből lesznek a pofára esések.

2017. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebbe semmi szégyellnivaló és nem vagy felszínes. A szerelemhez az is hozzátartozik hogy legyen kémia. De szerintem varj egy kicsit ,ne hamarkodj el semmit. Mert tényleg lehet hogy idővel ha beleszeretsz és akkor már fog tetszeni. Velem volt ilyen. Nem azt mondom hogy jöjjetek össze így ,de várj még mielőtt arról ítélnél hogy lesz-e köztetek valaha valami.

Ha meg egy bizonyos idő után sem ,akkor ténykeg nem erdemes erőltetni.

2017. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várj. Ne alkudj meg félmegoldásokkal, mert az előbb-utóbb megbosszulja magát. Én a gyerekeimnek is ezt tanácsoltam nemüktől függetlenül. A nevelt lányom későn került a hatásom alá, így ő azóta is együtt él egy, bár végtelenül kedves, és jóindulatú, de a lánykámnak nem tetsző férfival. Ebben a hónapban betölti a 38-at, és még mindig nem boldog. Együtt vannak, jól megvannak, csak éppen a tűz egyoldalú. Hidd el, nem éri meg! Annyi fiú van, mint égen a csillag, de belőled csak egy van! És neked ezt az egyet kell szem előtt tartanod. Magadat. A boldogságodat.
2017. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!