Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én egy erősen introvertált,...

Én egy erősen introvertált, személyiség vagyok, igénylem az egyedüllétet, míg apám egy extrovertált, társaság középpontja típus, és úgy érzem hogy nagyon nem tetszik neki, hogy abszolút más vagyok mint ő. Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk, különbözünk.
2014. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Én is elég befelé forduló típus vagyok, nehezen nyílok meg egy társaságban.

Míg más elmeséli a macskája életét is, nekem nehezebben megy a kommunikáció.


Semmit sem lehet ez ellen tenni.

Nem vagyunk egyformák.

Az értelmes emberek nem akarnak megváltoztatni, hanem elfogadnak így.

2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Azzal, hogy különböztök, semmit nem lehet tenni. Az ő intelligenciáján múlik, hogy a saját fiát el tudja-e fogadni olyannak, amilyen.
2014. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
lúzer duma
2014. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

A befelé forduló típusok hajlamosak a depresszióra. Innentől két szálon futtatnám a gondolatmenetet:

1: Kissé depressziós vagy, ebben az állapotban pedig az ember folyamatosan más gondolataiban akar olvasni és mindig arra jut, hogy őt nem szeretik, amit ő csinál, az másoknak nem tetszik.

2: Apukád egyszerűen félt, látja, hogy zárkózott vagy, ami egyébként nem jó, kert rohadtul megnehezíti az életben való boldogulást. Az apa is szülő. Melyik szülő ne aggódna a gyerekéért?

2016. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!