Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az ha valaki szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
Mit érez az ember mikor szerelmes? Milyen olyankor az ember? Hogy viselkedik azzal akibe szrelmes? Honnan tudja hogy bele szeretett?

2017. aug. 4. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én most szerelmes vagyok :P

Folyton arra a fiúra gondolok, mindig vele szeretnék találkozni, ha sok ideje nem láttam akkor hiányzik, sokszor újraolvasom a levelezéseinket és mindig alig várom, hogy a közelében lehessek :) Közben persze próbálok normális lenni, de a szerelem néha elveszi ilyenkor az eszedet :P Még jó, hogy a fiú sokszor viszonozza mindezeket...

Kérdező, Te még nem voltál szerelmes?

2017. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt érzed, hogy folyton a másikkal szeretnél lenni (nem "azért", hanem egyáltalán), és amikor nem tudsz mellette lenni, akkor is folyamatosan csak vele beszélgetsz (nem telefonon, hanem magadban). Amikor együtt vagytok, akkor meg néha mégis sokat hallgattok: olyan érzés, mintha mindig is ismertétek volna egymást, és már mindent tudnátok a másikról. És ez jó. Mint ahogy a másikat megérinteni is jó (nem csak "azért, hanem egyáltalán).
2017. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy legszívesebben állandóan vele lenne. Hozzábújna. Szeretgetné.

Érdekli minden amit mond vagy csinált vagy csinált.


Milyen érzés?

Nem tudsz másra gondolni csak rá. Tervezel vele, Belegondolsz milyen lenne vele az életed. Meg fontosnak érzed őt. Mindenét tökéletesnek látod. Vonzódsz hozzá. Stb.

2017. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha időtlen idők óta ismernétek egymást. Hasonló a dézsavű érzéshez. Mintha egész életedben arra vártál volna, hogy találkozzatok. Az érzés teljesen levesz a lábadról. És egyetértek az előttem írtakkal. De nekem nem jött be. Nem feltétlenül viszonozzák.
2017. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ah de jo volt ezeket olvasni :D
2017. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elmagyarázni, ezt érezni kell, és ha egyszer nálad is "beüt" a szerelem, akkor fogod tudni, nem kell meg se kérdezned. Ez egy hormonális folyamat, amit egy bizonyos illetőnek a jelenléte, egyénisége vált ki az emberben, az a bizonyos örömhormon - vagy hogy nevezzem - egy bizonyos ideig aktiválódik, pár évig, és utána lecsökken a tevékenysége, és akkor a szerelem is elmúlik, de persze átmehet szeretetbe, az a jó, ha valaki olyan férjet, feleséget tud találni magának, akibe a kezdetben szerelmes volt, és az változott át szeretetté, barátsággá, mert ha nem így nősül v. megy férjhez, akkor ha beüt a szerelem, válhat el, a gyerekek ott maradnak apa nélkül, szóval nagyon fontos, hogy előbb mindenki átélje ezt az érzést, és utána menjen férjhez, v. nősüljön.
2017. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szerelem akkor indul be, mikor az ember nyitott rá. És ehhez az kell, hogy érezd hogy hatással vagy rá, vidámabb a közeledben, tehát bejön a külső, testszaga és neki is a tiéd. Ez tudat alatti dolog. Nem lehet befolyásolni. Tehát a tudatalattid érzékeli az egyén kisugárzásából, hogy teljes mértékben elfogad téged, be jössz neki. És passzol egy lelkedben lévő személyiség sémához.
2017. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt az érzést időtlen idők óta ezer meg ezer költő, író, művész próbálta a maga eszközeivel ábrázolni. Senkinek sem sikerült. Nem is sikerülhet, hiszen ez egy érzés, s mint olyan, nem foglalható szavakba.

Egyet azonban megígérek neked. Ha szerelmes leszel, azt tudni fogod, hogy az vagy!

2017. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam még szerelmes, de most úgy érzem az vagyok, és pont olyasmi amit leirtatok, persze volt aki tetszett de az nem volt ilyen, most nagyon bele estem egy srácba de nem hiszem hogy lesz belőle kapcsolat, mert kicsit sok a kor különbség :( , pedig nagyon rendes és olyan amilyet mindig is szerettem volna

Köszönöm a válaszokat :)

2017. aug. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!