Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és ő ugyanilyen idős fiú. Osztálytársak voltunk, de most volt a ballagás es nem ugyanabba a suliba megyünk tovább. Szerelmes volt egy lányba, de a lány elutasította és azóta nem beszéltek. Néha még beszél nekem a lányról, de egyre kevesebbszer hozza fel. Osztálykiránduláson ott volt az a lány is és én is,viszont közelebb kerültünk egymáshoz. Átkarolt, rádőlt a vállamra és ááá nagyon jó volt. Az egész kirándulást együtt töltöttük. Mostanában egyre több szívet ír nekem, ha megharagszom rá felhív, sms-t ír. 00:00-kor írom neki hogy kívánjon akkor már egyszer kérdezte hogy engem szabad-e. De még mindig beszél a lányról,pedig fél éve már nem beszélt vele. Mit kéne tennem?
2017. aug. 2. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

KIzárhatod ugy azta a lányt akiről beszél..

hogy elcsábítod.. :D

2017. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább azt kihagyom, azért köszi xd
2017. aug. 2. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra a leírtakból eléggé egyértelmű, hogy erősen szimpatizál veled, már-már a régi lány helyébe léphetsz, de azért még bizonytalan egy kicsit. Várj 1-2 hónapot, addig próbálj meg a kegyeibe férkőzni, viszont nyilván ne sunyi módon. Szerintem ennyi elég a felejtéshez, azért csak nem Angelina Jolie-ba szeretett bele! :D
2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
berszoptad a gyíkot haverr:D
2017. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem. Csak azt mondja arról a lányról hogy ő különleges.

Köszönöm 3. válaszoló ment a zöld kéz:)

2017. aug. 2. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kezd irantad erezni valamit,de meg nem biztos benne. Egyszer el fogja felejteni a lanyt, es ha jol ertelmeztem a szoveget kezd beled szeretni. Varj egy kicsit. Probalj kozelebb kerulni hozza pl.: kuldj neki szivet,oleld meg,dolj a vallara, emlegesd hogy milyen jo volt vele talalkozni( ha talalkoztok) remelem tudtam segiteni
2017. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsaid ment a zöld kéz 😍
2017. aug. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!