Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes belém egy 10 éves...

Lij kérdése:

Szerelmes belém egy 10 éves kislány?

Figyelt kérdés
Haveromnak a húga teljesen belém szeretett, már amennyire szerelmes lehet egy kislány. Nem akarom megbántani, de pedo sem vagyok. Nem tudom mit csináljak, hogy mondhatom el hogy ez lehetetlen? félek hogy összetöröm a kis szívét. 18/F
2017. júl. 8. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Fuhh, velem is történt ilyen, nem egyszerű. Barátnőm apjának az élettársának a lánya. Én 25 körül, ő 12 volt. Folyton nekiállt csikizni pl társasozás közben, meg mindig "birkőzni" akart, nem tudom másképp mondani. Baromi kínos volt. Én azt csináltam, hogy megmondtam neki, hogy nincs kedvem ilyet játszani, és eltoltam. Abbahagyta, láttam, hogy észrevette, hiába próbálkozik. Aranyos volt amúgy, mert később az egész társasággal elmentünk biciklizni, valahogy mellém került, és elmondta, hogy szerinte én milyen meglepően kedves vagyok, és mennyivel normàlisabb, mint a kortársai. Mondtam ez nem csoda, mivel dupla annyi idős vagyok, és azzal fejeztem be, hogy ez a megfigyelés jusson eszébe pár év múlva is, amikor választania kell, kivel jár majd :D

Soha többet nem találkoztunk, nem tudom, megfogadta-e ezt a tanácsomat :D


Szóval a tanácsom: mindig nemet mondani, ha kényelmetlen egy helyzet. Finoman, de határozottan. Még ha nem is érti meg, akkor sem kerülhetsz kínos helyzetbe.

2017. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és a haverod mit szól ehhez?

miért nem beszélsz vele is és ő majd leállítja, hiszen jobban ismeri

2017. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!