Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy évfolyammal jár alattam és nagyon megtetszett, viszont nem tudom hogy ez kölcsönös-e. Amikor találkozunk, akkor nagyon jól elbeszélgetünk, ő szinte mindenen nevet amit mondok, ha találkozunk a suliban mindig köszön meg integet. Egyszer ültem a folyosón és ő arra kért, hogy menjünk ki az udvarra kettesben csak úgy, röplabdát passzolgatni. Egyszer beszélgettem vele én és egy másik fiúval, aki 2 évvel idősebb nálam, és talán akkor beszélgettünk a legjobban és amikor mennünk kellett a szakköre amire közösen járunk, akkor azt mondta a másik fiúnak ,hogy menjen haza , és ezután bementünk a szakköre. Az évzárón vele beszélgettem az udvarról a termekbe menet közben is. Egyszer kint fociztunk az udvaron és ő egy röplabdával lejött a focipályára hozzánk csak úgy passzolgatni azt.

Róla azt kell tudni hogy egy nagyon kedves és szép lány és nekem egyből megtetszett. A másik fiúval szokott haza menni ,de nem szokták egymás kezét fogni csak mennek. Szünetekben sem találkoznak meg semmi ilyesmi.


Szóval az volna a kérdésem, hogy szerintetek tetszek -e neki, mit gondoltok, lehet-e ebből akármi?



2017. aug. 5. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
En csak batoritani tudlak mert szerintem ezek alapjan tetszel neki :) Sok sikert es merj nyitni fele mert o adja a jeleket es valoszinuleg arra var hogy te is mutass fele kolcsonos vonzalmat ;)
2017. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó esélyed van nála.
2017. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy? :D Mire vársz még, arra, hogy megkérje a kezedet? :D

Ha engem kérdezel, akkor valószínűleg tetszel neki, nem gondolnám, hogy csak egy komolyabb barátság. De nem hiszem el, hogy nem veszed észre, hogy tetszel-e neki, abból ahogy rád néz, ahogy hozzád szól, satöbbi. Ezt észre lehet simán venni. Azokból, amiket leírtál szerintem tetszel neki. :)

2017. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!