Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha egy 19éves fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boss01 kérdése:

Gáz ha egy 19éves fiúnak tetszik egy 13éves lány?

Figyelt kérdés
19éves,fiú, tetszik , 13éves , lány

2017. aug. 6. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 19 éves megdönt egy 13 évest, az büntetőjogi kategória.
2017. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Akkor kezdem a fejmosást. Létre hozok két lehetőség halmazt.

így könnyebben tudom majd szemléltetni mindenki számára a lehetőségeket.

Az első halmaz lesz a "Jó lehetőség halmaz".

A második pedig lesz a "Rossz lehetőség halmaz".

Kezdjük!


Jó lehetőség halmaz:

- A lányt elhívod csakis[!] azért hogy tudjatok fagyizni egy jót!


Tehát, te megkedvelted valamilyen oknál fogva (és ő is téged)

és szeretnétek eltölteni együtt egy napot.

Ebből baj lesz? A külső szemlélőknek igen. És nektek?

Persze hogy nem! Ti nem csináltatok semmi rosszat,

csak jól éreztétek magatokat, s ennyi.


Rossz lehetőség halmaz:

- Te többet akarsz a lánytól mint egy ártatlan szeretet kinyilvánítás!


Tehát, mondjuk lehetnek pszichés problémáid és nem tudsz magadon uralkodni.

A többség érteni fogja hogy mit akarok ezzel mondani!


Most komolyan! Sok értelmi fogyatékos ember van.

Tudjátok miért nem tudnak érvényesülni ezek a jó dolgok? - igen, igen.

A "Jó lehetőség halmaz"-rol beszélek.

Azért mert ezek a rossz gondolatok - most áttértünk a

"Rossz lehetőség halmaz-ra", elnyomják, még ezt a kevés jót is!

Nagyon elegem van már ebből a megfelelési kényszerből.

Abból, hogy muszáj egy központi agyról befogadni az információt,

és nem pedig a saját gondolatainkat érvényesíteni!

Akkor kik is a hibásak? A gyerekek vagy a felnőttek?



Nem tudom, hogy most ezt hányan értik meg, de ez az igazság!

Basszus, lehet kategóriát tévesztettem. Szerintem a sortörés is gyér lesz,

de már mindegy. Inkább elküldöm. 5,4,3,2,1,... Üzenet elküldve!:)

2017. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez ugyan az amiben én voltam csak az én esetemben nem csak tetszett a lány hanem össze is jöttünk.19 voltam mikor össze jöttem előző barátnőmmel aki mikor össze jöttünk 13 volt.Rá egy hónapra töltötte a 14-et bár mikro meg ismertem eszem ágában sem volt össze jönni vele de így alakult a szerelem kiszámíthatatlan.De a szülőkkel vigyázz!! az én esetemben sem volt ezmáshogy persze hogy féltetté ka lányukat amit meg is értek 2 hónapig tiltottak is tőle mikor meg tudták hogy együtt vagyunk akkor voltunk együtt egy hónapja.Nem engedték hogy együtt legyünk.De mivel egy suliba jártunk ne mtudták emg akadályozni hogy ne találkozunk.És a lányaddig könyörgött otthon míg 2 hónap után el hívtak a szülei magukhoz ebédre hogy meg ismerjenek.Remegő kézel kanalazgattam a levest.Volt anyósom amúgy is rosszabb volt mint egy házi sárkány.szívbőlutáltam és ő is engem. Mert ugye a kislányával voltam együtt.Amit részben meg is értek de mivel tudom miylen vagyok így nem aggódtam nem az a fajta vagyok aki csak a szexre hajt.Inkább a szerlem része a fontosabb számomra.Ezt bizonyítsa az is hogy én voltam a lány első barátja 19 évesen ugye vannak "szükségletei" az embernek anyósom így fogalmazott a szexre gondolt.Egy 13-14 éves lányak nicns ilyen dolgokra szüksége.És én ezzel egyet is értettem. 2. évig voltunk a lánnyal együtt nagyon boldog 2 évem volt az rettentő jó kapcsolatunk volt annyira boldogok voltunk együtt.Szerintem nem is votlam azóta se olyan boldog senkivel mint vele voltam.1 év 1 hónap után lett köztünk több szerintem elég sokat vártam rá ennyitn em várt volna senki.:D nem hisze mhogyel siettem a dolgokat igaz én vettem el a szüzességét de fogalmazunk úgy ennyi idő után annyi harc után a szülőkkel hogy együtt lehessünk és annyi boldog perc után amti együtt töltötünk meg is értemeltem hogy enyém legyen em csak lelkileg hanem testileg is.Ennyit szerintem ne mvárt volna senki.Ekkor már a lány 15 éves volt ez a 15.dik szülinapján történt.De nem szexnek mondanám hanem szeretkezésnek és az teljesen más.
2017. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 jo valasz12345678 válasza:
Nem gáz csak várd meg amig ő 17 lesz
2017. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szeríntem nem gáz ,csak ,ha valahogyan összejönnétek,ne tegyél semmi meggondolatlan ,felelőtlen dolgot.
2017. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Pedofil állat!
2017. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz..de én ismerek olyat 42 évesnek férfinek tetszik egy 12 éves lány...pedofilok
2017. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem értem miért bünteti a törvény az ilyeneket!ez nem gáz egyántalán!ki kibe szeret bele!akinek az iilyen gáz azt most rúgnám fejbe ha itt lenne!
2020. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!