Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, hogyha 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogyha 15 éves létemre szeretem ha fogdosnak?

Figyelt kérdés

Több fiú osztálytársam volt aki megfogott , átolelt... rautott a hatsomra

De én nem egy olcsó r**** vagyok aki szétnyitja a lábait egyből szóval kaptak érte pofont meg mondtam h ne csináljak , de valahogy jó érzés ahogy finoman hozzamer...



2017. aug. 7. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Osztályban mi a fiú-lány arány?
2017. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12f 6l
2017. aug. 7. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Jah gyanítottam, nem előítélet.
2017. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Privát üzenetek, egy... két... há'... és! :D
2017. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező,szerintem rosszúl fogalmaztad meg a kérdés s emiatt kapsz ilyen sok negatív választ.

Ha arra gondoltál hogy szeretnéd ha a fiúk "finoman hozzád érnének" viszont nincs más fiú aki foglalkozna veled csak a taperolós osztálytársaid, akkor értehtő,hogy miért "szereted" ha fogdosnak. Továbbra is utasítsd el a taperolókat. Mutasd ki hogy ez nem tetszik neked és hogy te gyengéd érintést szeretnél. Ha lesz fiú az osztályban ki érez irántad valamit és nem csak megd*gni szeretne,akkor észre veszed hogy másképp próbál közelíteni hozzád. Ha nem lesz ilyen sem gond, mindenképp egy gyengéd érzéki srácot keress.

(Elnézést kérek ha nem erre gondoltál).

2017. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Az természetes, hogy szereted az érzést, ahogy hozzád érnek, de ahogy te is írtad azért nyilván meg kell válogatni, hogy ki lesz az az egy, akivel majd lelkileg is tudsz azonosulni.
2017. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Elindultál azon az úton, ami a rosszlányuk.hu felé vezet. Jól fogsz keresni. :)
2017. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szereted ha fogdosnak.. ez érdekes.. nemsokára azt fogod szeretni hogy beléd spriccelnek és te fogod a fiúknak a fa..ukat fogni.. Minden ott kezdődik ahol most te tartasz. Sok sikert....
2017. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább csak finoman simiznélek!
2017. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!