Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így lehet esélyem lánynál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet esélyem lánynál?

Figyelt kérdés

Sajnos, nem sajnos egy érzékeny srác vagyok... Külsőm nem ezt sugallja, 177 centis gyerek vagyok, jó kiállással, izmos testalkatttal, némi testsúllyal.(tényleg nem vészes a fölösleg)

Szóval értitek, ha látnátok ez lenne az utolsó amit gondoltok rólam... De a Dunán, stílusom mêg ennél is túl tesz. Humoros,sokat beszélő, vezér típúsú vagyok, ami szintén nem függ össze ezzel az egész dologgal.

De ez még nem is nagy baj...itt az a baj, hogy látok egy filmet, videót ahol valaki szenved, meghal, az nagyon megtudni érinteni. Főleg ha állat...sokszor szoktam emiatt "pityeregni". Ha egy családtagomra gondolok aki nem él, akkor is elkap ez az érzés sokszor...de ha csak simán megnézek egy filmet ahol érzelmes jelenet van már általában "elönt az érzelem".... Ez baj lányok? Főleg egy ilyen sráctól mint én...🙄

15éves vagyok, meghallgatok mindenkit szívesen!

Bocsi az össze vissza dumáért, este van...😪



2017. aug. 9. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Mi vagy te kislány ? Ne lègy papucs ba..zdmeg!!!

Nézz le, most fel

Most megint le, látod azt a két herèt ami ott nincs? Na azt növezd ki;!!!! Az kell a csajozáshoz !!!!

2017. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előzőnek részben igaza van, de manapság a lányoknam jobban bejönnek az érzékenyebb fiúk, de tanuld meg kontrollálni az érzéseidet, a biztonság kedvéért(ez nem könnyű dolog ám :)).
2017. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát végülis ez is egy vélemény. 🤔

De félreértettél. Én nem csajozásra gondoltam, persze ha odamegyek egy lányhoz nem sírom el magam, simán tudok vele beszélgetni, mint mondtam a dumám meg van, nem ezzel van a baj.🖕😕

2017. aug. 9. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Üdv a klubban, tesó, én is ilyen srác vagyok, bár nemrég találtam egy csajt, aki hasonlított rám nagyon, rossz vége lett, ha gondolod, írj és elmesélem. Ilyenek vagyunk és kész, olyan csajt kell találnunk, aki szereti ezt bennünk és ő is ilyen. :D


17/f

2017. aug. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát azért a filmesnél próbáld kontrollálni az érzelmeidet,de amúgy nálam ha egy fiú vicces az nagyon sokat számít,amúgy szerintem az normális ha nem szereted nézni ha más szenved 15L
2017. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,csak még érzékenyebb. Szerintem nincs ezzel baj,sokkal jobb,mintha szívtelen lennél. Szerintem felesleges azon aggódnod,hogy ez gond lenne,és lehet idővel,változni fogsz. 13/L
2017. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nezz filmeket ha elsirod magad rajtuk XD
2017. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ghost Katy válasza:
Nem értem miért hiszitek azt, hogy gáz, ciki, ha érzel. Miért kéne takargatni a könnyeinket, a bánatunkat, a jókedvünket? Nem robotok vagyunk, szóval szerintem teljesen normális vagy. A kérdésedből simán leszűrhető, hogy adsz más emberek véleményére, pedig nem kéne, mert csak tönkre tesznek. Attól simán férfi a férfi, hogy sír. 15/L
2017. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Olvasni szoktál?:)
2017. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ez talan jo is lehet egy fiunal ha erzekeny (foleg ha az allatokra) 👌😂
2017. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!