Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bátorítsak egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bátorítsak egy fiút akiért teljesen odavagyok, és szerintem ő is értem de túl félénk?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy felbátorítsam? 17/l

2017. aug. 13. 12:31
 1/9 anonim válasza:
Adj neki egyértelmű jeleket. Lehet, hogy az a fajta fiú, aki nem szeret kezdeményezni. De az is előfordulhat, hogy nem érdeklődik irántad.
2017. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj vele irkodni,vagy beszélgetni (viccesen) így lehet oldotabb lesz a hangulata..Nyugi neki is megvan a gyenge pontya.. ha azt eltalálod akkor már az övé vagy... sok sikert
2017. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok fiúként, elég régóta minden nap beszélek egy lánnyal akivel nagyon szívesen összejönnék, de nem sok olyan jelet kaptam hogy ez kölcsönös. (az hogy kedves, meg sokszor ír nen játszik mivel másokkal is ilyen) Kezdeményezni meg nem merek, félek hogy elutasítana és a barátságunk is rámenne. Szóval adj neki egyértelmű jeleket. :)

17F

2017. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe, mosolyogj ha meglátod, legyél a közelében, érintsd meg miközben beszélsz hozzá!:)
2017. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Teremts alkalmakat, amelyekben lehetősége adódik természetes módon lépnie feléd... úgy, hogy a "félénkségét" tápláló kételyei ne jussanak szóhoz.

2017. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azota semmi?
2017. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi :/
2017. dec. 27. 21:46
 8/9 anonim válasza:
Nem biztos hogy beválik, de itt van az én "tervem": beszélgess vele személyes dolgokról, aztán a megfelelő pillanatban csó. .. azaz hívd el valahova találkozni... na jó... hívd el randira és kész!
2018. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobj rá egy olyat, hogy "Nézegessük még egy egymást egy darabig vagy végre hozzám is szólsz ?". Szerintem hatásos !
2018. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!