Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet egy 7....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet egy 7. -es fiúnak egy 10. -es lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
3 év nem sok. Van ra esély. Apám is összejött a 3 evvel idősebb anyámmal gimiben. Neked is menni fog!
2017. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom hogy egy 10.es lány az általános iskolásokat le se sz*rja. Bocsi de ez van. 16 évesen inkább a 17-18 évesek iránt van nagy érdeklődés. 16L :)
2017. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én csak a nagyokkal jövök ki! És az osztálytársaim között a legtöbb lány romlott belülről aki meg nem ő pedig régóta barátom szóval ez is kilőve. Egyéb tipp?

(Én tényleg csak nem érzem hol lenne a helyem)

2017. aug. 13. 22:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja van itt az embereknek, mindenki azzal, jön, hogy "apám meg anyám közt is xy év van". De könyörgöm apád úgy szedte fel anyádat, hogy ő hetedikes volt, a másik meg tíz-tizenegyedikes?

Kizártnak tartom. Más az a 3 év, ha mondjuk, te vagy 18, a csaj meg 21.

De ez a 3 év még akkor is gáz, ha te vagy 16, a csaj meg 19.

Egy 16-17 év körüli lány már a mai világban nem biztos, hogy szűz(akadnak azért kivételek), de ha már nem az, vannak szexuális igényei, te pedig még általános iskolába jársz, még biztos, hogy szűz vagy, nincsenek tapasztalataid.

Ezen kívül a haverjai is cinkelnék őt, hogy egy "kisfiúval" állt össze.

Szerintem ne okozz magadnak sebeket, a saját korosztályodban nézegess lányokat!

2017. aug. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Énhozzám jöhetsz drága kisfiam.

Kati néni/90/N

2017. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

hát figyelj XD én most voltam 7. és egy egyel alattam lévő csaj (12 éves) össze jött egy 17 éves sráccal nah azóta én kivagyok akadva 2k17...XD bármi lehetséges...de szerintem ez a dolog kicsit gáz szerintem hagyd xd


14/L

2017. aug. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!