Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthetett neki az a...

Mit jelenthetett neki az a bizonyos csók? 15/L

Figyelt kérdés

A történetem: Van egy fiú akibe 5(!!!!!) éve első látásra beleszerettem egy szomszéd falusi iskolai rendezvényen. Nem beszéltem vele akkor, mert a közelébe sem mertem menni. Úgy volt, hogy osztálytársak leszünk a következő éven, mert az én iskolám megszűnik. Igen ám, de egy felbukkanó régi család-barát mindent tönkretett. Rábeszélte a szüleim, hogy egy városi iskolába járjak. Emlékszem a nővérem szavaira, mikor sírva fakadtam ezek hallatán és csak a fiú nevét mondogattam: Hugocskám..higgy nekem! Ha nem lesztek osztálytársak akkor sokkal több esélyed lesz nála.

Eltelt 4 teljes év..és semmi. A srác csak annyit tudott rólam hogy néha meséltek a régi osztálytársaim dolgokat meg facebookon bejelölt.

Aztán tavaly nyáron minden megváltozott. A híres "lájk és megy: külső belső esély stb"-nek szerencsére és pár bíztató barátnőm segítségével "belájkoltam" és onnantól elkezdtünk beszélgetni. egészen nyár végéig, amikor is megtudta mit érzek iránta és össze vesztünk, de a végén már nem is ez miatt.

*szeptember vége* új üzenet facebookon. kb 20 soros bocsánatkérés TŐLE. Aztán blablabla újra haverok lettünk stb.

következő barátság vége: újév előtt 4 órával...újra összevesztünk. részeg volt. és olyanokat vágott a fejemhez, hogy csak nyalok neki, meg hogy kár volt kibékülnünk. De ez újév napján hajnalban megváltozott. bocsánatot kért. ismét. ahogy én is, amiért létezem. Lényegesen megritkultak a beszélgetéseink. Utoljára febr. 14-én írtam neki TOTÁL részegen. Azt hittem haragszik rám...erre az üzenetre sosem érkezett válasz.

2014.07.05. falunap volt az ő falujában. Pár barátnőmmel átmentünk este a buliba, ahol ő is ott volt. Teljes mértékben össze voltam esve... volt okom hogy a buta kis 15 éves tinédzser létemre igyak. nem keveset. Minden így kezdődött igazán. Majdnem beadtam a szűz kis derekamat egy teljesen idegen, ám nagyon helyes 19 évesnek. Már kb fél 3 volt mikor elegem lett. Szóltam barátnőmnek hogy vége. Szó szerint a sírást fojtogattam vissza. szinte levegőt sem kaptam. Odahívták a fiút, akit 5 éve szeretek. Beszélgettünk pár szót, mire a mellettünk álló népség odakiabál neki hogy kapd már le te idióta! erre ő csak annyit mondott: nyugi, tudom. és csókolóztunk. Olyan szinten a felhők fölé emelkedtem. 5 évnyi álmom valóra vállt! Ezek után elmentünk sétálni, beszélgetni és végig szorosan fogtam a kezét, el ne hagyjon soha többé. Rengeteget táncoltunk, nevettünk, stb. Másnap mindent megbeszéltünk. azt írta, nem a többiek miatt csókolt meg. kiderült, hogy igazából utólag nem is voltunk összeveszve csak azt hittük egyikünk a másikról. Mind ezek óta már eltelt 6 teljes nap és semmi. Azóta bámulom a nevét a chat falnál, hogy fent van. De sosem ír. Tudtam, hogy ez lesz. Nem éltem bele magam a részletekbe..már amennyire tudtam ellenállni szerelmesen. Teljesen összetörtem. Napokon keresztül énekeltem azt a zenét amelyikre megjelent és odajött és elkezdtünk beszélgetni, majd megcsókolt. De miért nem keres? Jelentek neki valamit?



2014. júl. 12. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kék.
2014. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te nagyon értelmes ember vagy.....ja nem ;)
2014. júl. 12. 23:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

most arra inkább nem is reagálok, hogy többször is részeg voltál, valamint 15 évesen lefeküdtél egy ismeretlennel...

amúgy nem lehet hogy megtudta és azért van ez?

vagy meggondolta magát vagy arra vár hogy mosd te keresd stb

írj rá te és kiderül, lehet most sincs semmi komoly

2014. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszarok, egy valamit nem értek! Miért nem keresed fel, mire vársz? Talán egy ölelésre?! Vagy arra, h rád írjon mint egy romantikus filmben és a naplementében együtt ellovagoljatok? Azt várhatod! Írj rá, tisztázz mindent, amúgy is jól esik a fiúk önbizalmának, ha néha a lányok írnak rájuk és nem fordítva. Ha meg tényleg igaz, h csak a tömeg miatt volt hajlandó veled csókolózni, akkor mehet a p..csába!
2014. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlueCat1992 ***** válasza:
100%
elkezdett wow ozni,és most nincs ideje rád,jobban tetszenek neki az ork lányok.te nem ismered a fiúkat a legtöbb mmorpg függ és ha lejárt a wow akontja akkor elkezd ,,élni,, majd amég nem vesznek neki még egy hónapot.
2014. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember, az nem kék,hanem lila.

Amúgy miért kell berúgni? Szüzesség? Te lány! Erre azt mondom hogy erkölcs. Ha érdekel a srác akkor írj te neki! Ne mássz rá, csak beszélgess vele. A többi akkor kiderül. Így nehéz véleményt mondani mert nem ismerem a srácot.

2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kedves 3. kommentelő! Igen abban igazad van, hogy 15 éves létemre többször is alkoholizáltam, szégyellem is magam.

De please....nem feküdtem le még senkivel... az a MAJDNEM igencsak ott szerepel a sorok között.

Igen, igen. Azt várom hogy mint a legromantikusabb álombeli filmekben a fiú rámír facebookon és mindenki boldog. Tudom hogy ő nem olyan hogy ráirogat mindenkire. de ha akar valamit akkor mindig is tudta hogy hol talál. Amikor jóba voltunk, még jóval a csók előtt, szinte mindig én írtam rá... és ez nem működik így....

2014. júl. 12. 23:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mire elolvastam bejött a képernyőkímélő
2014. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
TL;DR
2014. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
gondoltam elmesélek mindent hogy többre juthassak a véleményekkel. bocs.
2014. júl. 13. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!