Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18-20 év körüli fiúk! Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes, tartózkodó idegenekkel szemben, kreatív(értsd:időnként rajzol, rendezkedik a lakásban, sokféle dologba belekap hirtelen felindulásból amit általában hamar megun de lehet 2 hónap múlva újra nekiáll rövid időre...), ha érdekli az adott dolog,sztori akkor szívesen olvas de szereti a filmeket,sorozatokat is(de nem az Édes élet és társait),szereti a dokumentum,tudományos és hasonló filmeket is, szeret elgondolkodni,elmélkedni dolgokon olykor és a végén olyan kérdések merülnek fel benne különféle témákkal kapcsolatban (pl. mi az eső utáni illat?, miből készül a szivacs?) amikre tényleg érdekli a válasz és utána is néz, fokozottan szereti a környezetet,állatvilágot és sok időt tölt a saját állatai gondozásával, sokat tud a világban zajló kevésbé ismert dolgokról,"háttérdolgokról".

Nem jár buliba és hasonló helyekre, nem érdekli a divat, nem érdekli a smink, műköröm és társaik, nem iszik, nem dohányzik,nincs és nem is lesz tetoválása, intelligens, nem szokása hülyén beszélni(értsd: mindenféle manapság sokak által használt rövidítés, divatszavak mellőzése),jó meglátásai vannak, jól átlátja a helyzeteket hogy mi miért történik, mit miért tesz/mond az adott ember. Nem szereti a hazugságokat, értelmetlen dolgokat, átverést, általában komoly.


2017. aug. 15. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb olyan, mint én csak nőben.
2017. aug. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Magyarul mi a véleményem egy egyre ritkábbnak számító intelligens lányról? Az, hogy maradjon is ilyen!

Én is hasonló vagyok fiú változatban, csak én szoktam azért járni bulizni, és nem tartózkodom annyira a káros dolgoktól, legalábbis a mértékletesség határáig. Viszont azt is gondolom, hogy neked nagyon nehéz lesz olyan embert találnod aki tényleg a partnered lesz :)

2017. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján szimpatikus. :)


18/f

2017. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álomcsaj:D 18/f
2017. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem bányarém, legalább átlagos külseje van, akkor elég szimpatikusnak hangzik, én szívesen megismerkednék egy ilyennel :)
2017. aug. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló mint én, ennyi alapján nagyon szimpatikus
2017. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább őszinte vagyok, ha egy lányt látok először aztakarom, hogy külsőleg vonzon, azután kezdek el vele beszélni és derül is ki igazából milyen valójában. Az olyanokért, mint amilyen a te belsőd sok ember még fizetne is 😁😁😁 de, ha kívűlről nem vagy valami ápolt, illatos, szép lány, sok fiú nem fog észrevenni.
2017. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A világban körülnézve valóban nemigen találni hozzám való, rám hasonlító korombelit. (miközben ezt írom hallom hogy pár fiatal hangoskodva, káromkodva áthaladt az utcánkon :S )


"ha kívűlről nem vagy valami ápolt, illatos, szép lány, sok fiú nem fog észrevenni."

Nem vagyok ápolatlan hanem csak természetes, szerintem nem vagyok csúnya.

Az illatos alatt pedig ha azt érted hogy 2 méterről "illatozom" valami szertől hát akkor tényleg nem vagyok az mert nekem emberszagom van. ;)


Észrevenni azért nem szoktak mert nem teszem közszemlére a melleimet, csendes vagyok közösségben és hasonlók.

2017. aug. 17. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!