Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az első gondolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első gondolatod, ha egy 25 év körüli lányról kiderülne, hogy eddig csak pár hónapos kapcsolatai voltak?

Figyelt kérdés
Ezekből se sok, max 3-4. Egyébként csinos, normálisnak tűnő lányról lenne szó.
2016. ápr. 22. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg: " csinos, normálisnak tűnő lány"

Ábrándoznék, hogy de jó lenne ismerni, milyen lenne ha szeretne engem...

2016. ápr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem vonzó lenne számomra. Nekem még barátnőm se volt 23 éves létemre.
2016. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Fiuk, attol meg, hogy csinos, elkepzelheto, hogy nem lehet vele kapcsolatot fenntartani. Valoszinuleg nem veletlenul volt 25 eves koraig szinte vegig egyedul. Azokat a par honapos kapcsolatokat is a kinezetenek koszonhette, en ugy velem. Valami bizrosan nem stimmel vele.


Es magambol indulok ki, nem pedig eloiteletes vagyok. A mentalis problemaim annyira megnehezitik a partalalast, hogy mar evek ota nem is probalkozom vele, hiaba lennenek ferfiak, akiknek tetszenek.


Privit ne irjon senki! ;)


23L

2016. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, h baj van vele. jómagamnak 23 éves korig nem sikerült bepasiznom, mert állandóan csak a csak szexet akaró emberkék jöttek szembe. Meg a durva és udvariatlan pasik. Ez van... De mondok Neked vlmit. Egyik barátnőm 29, és egészen addig nem volak komoly kapcsolatai, amíg meg nem ismerkedett mostani barátjával, akivel már az esküvőt tervezik. Másfél éve vannak szerelemben. Ez a lány szintén tudta h mit akar, de szembe csupán a magukon könnyíteni akaró srácok jöttek.

Nameg kisvárosban élünk, itt nem könnyű ismerkedni, mert mindenki vlkinek a vlkije, a legtöbb embert már ismered...

2016. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 véletlenül se, akkor nem tudnád miért ezen az oldalon sajnáltatni magad!


Örülnék, hogy nem egy kivénhedsz széjjeldugott 25 éves csajt találtam, akiben egy egész pláza megfordult.


Bár ez nem jelent semmit, ettől még lehet, hogy nem passzolnánk.

2016. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a leghosszabb kapcsolatom 6 hónapos volt, de inkább a 2-4 a jellemző.


És ebben nem látok semmi hű de durvát, vagy kivetnivalót. Nekem ez a normális.


26/F

2016. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!