Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelenthetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthetett a fiú részéről?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom, aki nem tudom,hogy többet érzett-e irántam, vagy csak én reagálom túl ezt az egészet.A suliban folyton együtt lógtunk, de úgy, hogy ez még a tanároknak is feltűnt. A magyartanár még a példamondatot is erről írta, hogy X a szünetekben mindig Y-nal beszélget. Egyik gyerek a suliban mindig azt terjesztette, hogy ő a szerelmem. EZt a srác többször fel is hozta, és ilyen félvigyorral a fején mondta, hogy jaj,mi lesz, ha elterjesztik a zeneiskolában. Meg egyszer az ofő mondta,hogy nincs ezzel semmi baj, fiú-lány barátság,és utána a szünetben mondta nekem ilyen huncut hangon,hogy fiú-lány barátsááág. Nemrégiben összekaptunk kicsit,és láttam,hogy könnyes volt a szeme.

17/L


2017. aug. 16. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Es most mi is a kerdes? Hogy mit jelent a fiu reszerol hogy kennyes a szeme? :Ddd hat rosszul esett neki gondolom
2017. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan arra lennék kíváncsi,hogy tetszettem neki? :D
2017. aug. 16. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod te ismered ot. Mert igy egymagaba hogy konnyes a szemem az nem jelentheti azt hogy beled esett en is k_rva sz_rul erzem magam ha egy regi nagyon jo baratommal veszek ossze...
2017. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osszekapas kozben a szemebe kaptál ami elkezdett konnyezni, ez termeszetes reakcio lekell sza*ni.
2017. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!