Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt miért teszi?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért teszi? Mit jelenthetett ez?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a napokban találkoztunk is személyesen (természetesen nem ketten voltunk mivel hozta a haverját és én is a barátnőm) A találkozón nagyon keveset beszéltünk max egykét szót váltottunk.

Aztán történt az hogy a barátja elkezdett ,,cukkolni" azzal hogy mi járunk, és én természetesen mondtam hogy ez nem igaz és állítsa le magát :D erre az a srác aki tetszik nekem nem válaszolt semmit csak ott állt és nem nézett rám meg semmi.

Aztán amikor a Mekibe ettünk akkor csak úgy rámmosolygott és én természetesen egyből zavarba jöttem. De amikor már le akartunk lépni a barátnőmmel megkérdezte hogynem megyünk még körbe a plézába amire persze igent mondtam, de valahogy éreztem hogy le akarnak rázni és direkt le is hagytak minket és elmentek, ekkor történt az hogy berágtam és leléptünk a haverommal.

Azóta nem ír, nem keres és szerintem nem is tetszem neki meg semmi komoly...


/Szerintetek miért teszi ezt? Miért nem ír? Miért nem keres?/

(Értelmes válaszokat várok, és remélem lesz aki tud tanácsot adni, aki tud segíteni annak előre is köszönöm! )



2016. okt. 5. 19:20
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Te magad leírtad: "Azóta nem ír, nem keres és szerintem nem is tetszem neki meg semmi komoly..."
2016. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
68%
Szóval, nem érdekled sajnos.
2016. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnalom de nem értem. Ha elhívott a plázába miert rázott le?? Lehet hogy a fiú is azt várja h te irj sztem ir ja es majd valami lesz! Sztem nem akart lerázni ha meghívott lehet valamit félreértettél vagy nem toom. Remelem tudtam segiteni
2016. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*irj ra
2016. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja van benne valami. Végül is van benne igazság ha elhívott akkor minek rázott le...

De nem hinném hogy ráírok mert ha lerázott akkor feleslegesen tapadok rá megint ha azt hiszi h úgy is nyomulok.

2016. okt. 5. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze h haragszik rád mert ők azért hívtak el benneteket h össze jöjjenek veletek.Az a haverja nem cukkolásból mondta azt h te meg xy jártok hanem azért mert össze akart titeket hozni csak te nem vetted a lapot de miután olyan vissza utasítóan mondtad h nem jártok meg hagyjon békén így a tetszik srác is azt hiszi h nincs nálad esélye és ezért nem ír rád.Azt kellett volna mondanod h nem nem járunk még egyenlőre,v nem nem járunk de lehet h fogunk.Max ha a kiszemelt azt mondja h veled biztos h nem járnék,v haha jó vicc akkor tudod h nem vagy az esete és akkor mondhattad volna h én is csak viccből mondtam kinek kellenél nem vagy az esetem.
2016. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy sziától még nem dől össze a világ, és nem leszel nyomulós. Csak próbálkozz, mert ha sikerül, oké, és minden happy, ha meg nem, úgysem keresett volna, te mindent megtettél.
2016. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha összeszedem magam hátha ráírok. :D Igazad van ha nem sikerül akkor nem és kész.
2016. okt. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!