Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valakiről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakiről azért mondtatok le mert túl tökéletesnek véltétek?

Figyelt kérdés
Teszem azt,valakit túl szép,okos és tehetségesnek hittél,ezért inkább lemondtál róla,mondván nem érdemled meg/semmi esélyed nála.
2017. aug. 19. 13:27
 1/5 DollarDog ***** válasza:
Igen! Tökéletes volt! Megegyező zene stílus,humoros és gyönyörü volt! Egy bökkenő volt csak! Volt valakije, így inkább lemondtam róla!
2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Igen volt ilyen, de nem csak hittem róla ezeket a dolgokat, hanem tudtam is hogy az :) ő volt az egyetlen aki megfogott engem és egyszerűen azóta is belevagyok zúgva, ő nem más mint a tükörképem, Néha bűnbe esünk és rámozdulunk egymásra szóval teljesen nem mondtam le róla, szerintem tetszem neki mert ha elkezdek hozzáérni akkor ő is ugyanezt csinálja velem, kölcsönös vonzalom van, de lehet csak beképzelem és már van valakije :(

18f

2017. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
Nem mondtam róla le, de nagyon más volt a hozzáállásom. Amikor vissza utasított majdnem csak természetesnek vettem, hiszen gondoltam, hogy ebből úgysem lehet semmi.
2017. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen...de elég félénk voltam és nem mertem hozzá közeledni ezért csak mindig a távolból figyeltem őt mert azt hittem úgyse lesz semmi! Eltelt másfél év és én is változtam és úgy döntöttem akkor ráhajtok...és mi lett belőle....már több mint fél éve együtt vagyunk:D
2017. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos volt már.
2017. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!