Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány sajnáltatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sajnáltatja magát, ezzel, , kényszerítve" hogy jókat mondjak róla, akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2017. aug. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen, pozitív megerősítést vár. Ha pont tőled várja, akkor tetszel neki, és tőled akarja megkapni.
2017. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak szereti sajnáltatni magát. Van hogy az ilyen emberek direkt a gyengébbekre, befolyásolhatóbbakra mennek, akiktől tudják hogy megkapják azt a "sggnyalást" amit akarnak.
2017. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra tippelek, hogy kényes a viselkedése és szereti az önsajnáltatást. És/vagy lelkileg sérült.
2017. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy akkor inkább tetszelegni akarna neked? Én nem sajnáltatnám magam a kiszemelt fiúval. Nagyon mással sem, de ha előfordul, akkor pont hogy kifejezetten a nekem tetsző srác előtt nem akarnék így viselkedni. De lehet, hogy ennél a lánynál pont beletrafáltál, fene se tudja. Aztán ha nem is, más még utalhat rá, hogy tetszel neki.
2017. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En mikor nemtudtam eldobteni hogy bejohetek neki vagy nem akkor nagyon finoman csinaltam ilyet. Mondtam neki hogy milyen jo lenne ha nehany cm-vel magasabb lennek. Erre az volt a valasza hogy az nem lenne jo, hogy neki pont jo igy is. 1 mondtam poenosan neki hogy a sok taposastol kiizmosodott a labam. Erre mondta hogy szerinte igy nagyon jo alakom van. Ja meg egyszer volt hogy mondtam neki milyen jo lenne ha kockas lenne a hasam, erre o hogy nem mert meg az ove se az teljesen es hogy szerinte jo ugy az en hasam kell ra az a pici hus. (Nagyon vekony vagyok, egy egeszseges hus vagy zsirreteg van a hasaom az izom folott mint minden embernek.)
2017. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!