Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs egy komoly lány sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy komoly lány sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok , ti is igy vagytok vagy csak én ? Kicsi korom ota figyelgetem a lányokat ,legtöbbet csunyának találom .. , amikor meg találok egy egy szépet nagy ritkán akkor vagy visszautasitanak vagy pedig nem sikerül , amikor meg sikerült egy gyönyörü lánnyal járni akkor meg csak 3 honapot tart (első viszonzott szerelem ),én kis korom ota komoly hosszú kapcsolatra vágytam ,és sosem kapom meg ,vagy egyszerüen nyugodjak beke hogy ennyi idősen csak én vagyok képes elkötelezödni 17/F ?
2017. aug. 21. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
ez csak azért van így mert így akarod látni, hogy nehogy fel kelljen ismerned a tényt, hogy te vagy a balfsz, aki nem tud semilyen lánynál bevágódni. persze egyszerűbb azt mondani, hogy azért vagy egyedül mert a lányok nem normálisak :)
2017. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor az ilyen topmodell alkatú lányok jönnek csak be? Mert én ezt szűrtem le. Azok közt a lányok közt meg nehéz egy okos,értelmeset találni. Nem tudom mi a problémád sok lánnyal de próbáld megkeresni a belső szépet is. Nekem is van egy lány akiért odáig meg vissza vagyok. Sokak szerint nem olyan szép de szerintem gyönyörű és különleges a személyisége is ami megfog... Azt mondom nézd meg a lányokat kicsit jobban mert tartogat megelepetéseket az élet.
2017. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaaa én a szépet mindig arcra nézem :) , vagyis ha tetszik az arca akkor az pipa ,aztán megyek ismerkedni :) ,mondjuk még elég korai feleséget keresgélni ,ugyhogy jobb ha kiélem addig magam amig nem lesznek a velem egyidősek is sirig tartó kapcsolatra vágyóak
2017. aug. 21. 17:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen én is elöször arcra aztán belsőre megyek , ha a belső megtalál fogni akkor valahogy mindig Ö a legcsodásabb :))))))
2017. aug. 21. 17:58
 5/11 A kérdező kommentje:
De majd csak megkapom én is a feleségem ... ,, nagyon köszönöm a válaszokat sokat segitettetek :)
2017. aug. 21. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
már bocs, de az írásodból leszűrve rólad sem az jön le, hogy egy értelmes, magas IQ-val rendelkező emberke vagy. helyesírás nulla, nők iránti tisztelet nulla. nálam offos vagy, valószínűleg ezért "nem sikerül egy értelmes lányt sem találnod"...
2017. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

De gaz vagy😂😂😂 Meg szep hogy nem talalsz normalis lanyt, de sebaj, amugy is megerdemled. Ha ennyire lenezed azokat a lanyokat, akik nem modellnek szulettek, es ha ezen a tulajdonsagon nem valtoztatsz, akkor a rossz hirem az ,hogy sosem lesz egy rendes kapcsolatot.

Szep napot es menj, rondazzd le a kedves, komoly, nem ribi,de picit csunyabb lanyokat .

2017. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, én nem értem a problémádat, főleg azért mert nekem pont azt szokták mondani hogy túl komoly vagyok. Persze az arcom kicsit sem olyan mint egy modellé, szóval megyek és elbújok :D
2017. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

De igen van. Csak őket valahogy sohasem találják meg :/ És amúgy is ez relatív hogy kinek mi a komoly. Én magamat komolynak mondom abból számítva hogy miken mentem keresztül. De lehet hogy ha megkérdezek valakit akkor azt mondja rám hogy micsoda hülye. Szóval ahhoz hogy ezt eldöntsd ismerkedni kell. Beszélgetni :)

15L

2017. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akik már hamarabb érzik azt, hogy ők úgy gondolják bele tudnak vágni egy komolyabb hosszú távú kapcsolatba, esetleg olyanba ami egy egész életre szól. Ezzel nincs szerintem baj, hogy te így érzel. Próbáld azt, hogy nem görcsösen kezded el keresni, mert annak jó vége nem igazán van. Kicsit nyugodj le ebbe a témába, de azért ne add fel. Próbálj úgy keresni, hogy barátságot alakítasz ki emberekkel és idővel ha szerencséd van úgy is találsz olyat, aki úgy gondolkodik mint ahogyan te. A végére pedig itt van neked egy idézet:

"Soha ne a szép arcot keresd,egy nap megöregszik.

Ne a szép bőrt keresd,egy nap ráncos lesz.

Ne a szép hajat keresd,egy nap megőszül.

Ne a szexi testet keresd, egy nap megváltozik.

Keresd inkább a szép szívet, az mindig szeretni fog."

2017. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!