Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Apukám egyik legjobb barátjának a fia kb. 2 és fél éve nagyon megtetszett. Eleinte nem beszélgettünk, igazából tudomást sem vett rólam, de én szerencsére gyakran láthattam, mivel együtt megyünk minden évben nyaralni. Tavaly úgy döntöttem, hogy nem megyek, mert szinte feleslegesnek éreztem magam. A nyaraláson természetesen ott volt a fiú, és a második estén belikeolta az összes facebook képem. Amikor hazajött apukám mesélte, hogy (hívjuk a fiút Eriknek) Erik egy csomót kérdezgetett rólam és hiányolt a nyaralásról. Ennek én természetesen nagyon örültem, de ekkor sem történt semmi. Aztán tavasszal megváltoztattam a profilképem facebookon és szívvel reagált rá, pár nappal később pedig kihívott a városba. Amikor odaértem először mosolygott, de aztán megijedt és elfutott a társaságból amiben állt mi pedig a legjobb barátnőmmel tovább sétálgattunk, és azon a napon már nem beszéltünk velük. 1 hónappal rá lett egy barátnője, de nagyon komolytalan a kapcsolat nem is biztos hogy járnak még, de lényeg a lényeg Erik a mai napig egy csomószor szemez velem és a barátaimtól rólam kérdezget, illetve az egyik legjobb fiú barátomnak elárulta, hogy tetszem neki és járna is velem

Szerintetek mit tehetnék annak érdekében hogy komolyodjon az ügy? Vagy inkább hagyjam? Illetve idén elmenjek a nyaralásra? Nagyon örülnék egy pár segítségnek és tippnek a negatívak pedig most kattintsanak el innen mert ez nekem fontos



2017. aug. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
+
2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mutasd ki hogy tetszel neki-_-

Bátorítsd, írj neki, valami csinálj már basszus

2017. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 yorki01 válasza:
Ez az egész már csak rajtad áll! Ne hagyd veszni. Kérdezz rá ha merészebb vagy. Ha nem, akkor csak apró dolgokkal mutasd ki, hogy tetszik. Szerintem menj el a nyaralásra is. Sok sikert
2017. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetertek a #2-essel. Batoritsd. Segits mar neki egy kicsit hogy atlenduljon a holtponton. Na.


Es persze irany a nyaralas.


ui: azert felenk, mert nem biztos benned es fel a csalodastol, meg attol h mit fognak szolni a szulok ha visszautasitod es kiderul. gondolj bele, mennyit gondolkodhat ezen. szoval, egy kis segitseg a reszedrol jol johet ha szeretned h komolyodjon az ugy :)

2017. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!