Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elkerülni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elkerülni a "kínos" csendet?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy lánnyal de volt egy kis "kínos" csend akit szerettem volna elkerülni de nen ismeremca lányt mivel tegnap beszéltem vele először. Ma újra beszélek vele és kellene egy kis segítség hogy hogyan kerüljem el azt a bizonyos kínos csendet?

2017. aug. 22. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami témát, kérdezgesd a lányok leszarják a mondandódat csak róla kérdezz
2017. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DollarDog ***** válasza:
Dobj fel valami témát! Plusz pont ha viccelődsz! Esetleg kérdezz valamit!
2017. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Szuszogj közben és zihálj, az mélyíti a csöndet.
2017. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nincs más megoldás, mint hogy BESZÉLJ. Ha csak most ismerted meg, akkor bőven van miről. Kérdezősködj, ismerkedj. Mesélj magadról is ha kell.
2017. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak kérdezz ő meg majd beszél :D
2017. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy utolsó mondja. A nőknek sokkal fejlettebb a beszédkészségünk, használd ki ezt a tulajdonságukat.
2017. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!