Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki eleg furcsán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki eleg furcsán viselkedik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik és elvileg én is neki és terveztük hogy talizunk de ugy érzem hogy nem akar. Vagy csak berezelt és fel ettől a talalkozastol?

Azt mondta van egy dolog amit elakar mondani de csak személyesen és nem akarja hogy szánalombol jönnek vele ossze,de mikor mondtam hogy akkor talizzunk akkor azt mondta nem jo neki meg ilyenek,már nem akar velem beszélni vagy mi?

Meg most ilyen 1 szavas válaszokat adott és mikor megkérdeztem hogy mi a baja akkor azt mondta hogy semmi.

Attól felek hogy valaki mondott neki valamit vagy már más jön be neki de ha így van akkor kiért nem mondja el?



2017. aug. 22. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, az a legbiztosabb. Valószínűleg az amit személyesen akar elmondani az az hogy tetszel neki és többet alar:D

A fiúk sokszor berezelnek, de nyugi. Hirtelen nem tud megváltozni az amit gondol

2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is találkozz vele! ;)
2017. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!