Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem szép napotok volt. :P


Azt szeretném megkérdezni, hogy ti mit gondoltok arról ha valakinek 13-14 évesen barátja van ?

Semmi komoly nincsen, a fiú is rendes.

Puszi, csók, ölelés és kézen fogva sétálás. Elmenni moziba és néha fagyizni. A szex szóba sem jöhet, ezt mindketten tudjuk.

Szóval mit gondoltok erről? :)

13/L



2017. aug. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi baj nics ezzel, így tapasztalja meg egy párkapcsolat alapjait
2017. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Mit gondolok erről? Őszinte leszek: nekem aztán teljesen mindegy. Másokkal ellentétben nekem nem az a szórakozásom, hogy köpködjek másokra név és arc nélkül ha valami nem tetszik.A csók szerintem lehet egy kicsit necces, de ha te így vagy boldog, és szüleid szerint is rendben van akkor felesleges ezt gyakorikérdéseken megkérdezni c:
2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
a csok szerintem sok meg ebben a korban, nyugodtan pontozzatok le... de vegulis a szerelem nem korfuggo, ha valoban tudtok meg varni a szexszel par evet, es tenyleg szeretitek egymast, akkor sok boldogsagot!:)
2017. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csók se volt még, azzal is szeretnénk várni kicsit. :D :P
2017. aug. 22. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm.
2017. aug. 22. 21:08
 6/8 anonim válasza:
0%
Kiábrándító egy ember vagy. Egyátalán miért írtad ezt a kérdést? Nem értem.
2017. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Mondjuk egyetártek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy a csók is necces, de mondjuk, ha szerintetek rendben van, akkor miért ne? :D Amúgy a szex-el, mindenképpen várjatok 14-15 (inkább 15 :D) éves korotokig! :) :D
2017. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj! Bár én ennyi idősen szerencsétlen kis béna voltam ilyen téren és soha nem jött össze egy lány sem, úgyhogy ha meg merte mondani és volt annyi t*ke a barátodnak, tényleg nagyon szerethet, ha nem volt gyáva. :-) A csók lazán belefér, semmi fizikai jele nincs, mehet lazán. Sok boldogságot és sokáig! :-)
2020. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!