Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a gyantázás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyantázás a lányoknak a nemi szervénél fájdalmas?

Figyelt kérdés

Oké, ez a kérdés valószínűleg gusztustalan, de mindegy. Szóval a barátommal már egy éve együtt vagyunk, és néhányszor bepróbálkozott. Most vagyok teljesen felkészülve erre az egészre. A lényeg az, hogy lányok, tudjátok, hogy alul van szőr. A gyantázás iszonyúan fáj, ha leszedetem, vagy magam szedem le ott.

Eddig már néhányszor borotváltam, és sokszorelvágtam magamat, ezenkívül olyan gáz, ha majd akkor közli velem, hogy szúrok. Szóval mit gondoltok erről a gyantázásról, ott lennt?

Válaszodat előre is köszönöm!

16L



##szerelem#gyantázás
2017. aug. 22. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fogod bírni, és utána neked is kellemesebb. :)
2017. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak fajdalmas de egeszsegtelen is a szemérem szor nem veletlen van ott de mindegy.. Ezt tanulnotok kellett volna mar szerintem .

Szorrel szemben kell borotvalni megfelelő minőségű pengevel es akkor nem fog szurni szerinted a fefiak hogy szedik a szakalukat?

18f

2017. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en mar nem vagyok lany, de nekem nagyon faj :/ Ugy felek tole, mint a fogorvostol. Es utana, mikor kino, nekem szur, mint a fene. Kozmetikus csinalja, nem en benaskodok.
2017. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, hogy érted azt, hogy már nem vagy lány?
2017. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Borotvával is lehet szépen. Ne a szőrrel szembe borotváld mert akkor vérezni fog. Plusz utána tegyél rá hintőport is. Amikor én voltam eggyütt a barátommal először akkor ez nem volt probléma. Ezen ne izgulj. Meg ha szőrös akkor is mi van. Nem fogja leharapni a fejed hogy miért nem szőrtelenítettél:)
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom családos ,vagy asszony lehet.
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4es nw legy buta fel masodperc alatt ralehet jonni hogy o mar egy nő es nem egy lany... Istenem milyen buta emberek vannak itt felesleges kerdesekkel
2017. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 - ugy, hogy eljart felettem az ido...
2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, szerintem a 4-es kalandosabb dologra gondolt, ferfiva operaltatas, vagy ilyesmi... De nem, csak az ido vasfoga :D
2017. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok és a férfivá operáltatásra gondoltam, igen.
2017. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!