Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a gyantázás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyantázás a lányoknak a nemi szervénél fájdalmas?

Figyelt kérdés

Oké, ez a kérdés valószínűleg gusztustalan, de mindegy. Szóval a barátommal már egy éve együtt vagyunk, és néhányszor bepróbálkozott. Most vagyok teljesen felkészülve erre az egészre. A lényeg az, hogy lányok, tudjátok, hogy alul van szőr. A gyantázás iszonyúan fáj, ha leszedetem, vagy magam szedem le ott.

Eddig már néhányszor borotváltam, és sokszorelvágtam magamat, ezenkívül olyan gáz, ha majd akkor közli velem, hogy szúrok. Szóval mit gondoltok erről a gyantázásról, ott lennt?

Válaszodat előre is köszönöm!

16L



##szerelem#gyantázás
2017. aug. 22. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én egy pár hete estem át az elsőn, és nem volt olyan szörnyű :) picit fáj, de nem jobban mint a begyulladt benőtt szőrtüszők, szóval szerintem megéri. Nagyon jó puha lett utána, és már eltelt 2 hét, de még mindig nem kezdett visszanőni.

Amúgy én azt hittem kínos lesz, de aztán egyàltalán nem voltam zavarban :D sok sikert!!

16/L

2017. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És utolsó, köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalodat! :))
2017. aug. 23. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!