Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány szeretem minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány szeretem minden de kicsik a mellei. Ami engem zacar. Mit tehetbék?

Figyelt kérdés
Nőni fog neki?
2017. aug. 22. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy "Anyámnak is nagy, megszoktam. " Talán tejet akarsz sz*pni a melléből vagy mi? Nekem kicsi mellem van és a barátom a nagy mellű nőket szereti, de elfogadta, mert szeret. Ha valakit meg akarsz valtoztatni akár külsőleg, akár belsőleg akkor szerintem nem is szereted igazán.
2017. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szeretném ha nagy lenne.

Apum mondja mindig:

anyádé a legjobb

2017. aug. 22. 23:21
 13/21 DollarDog ***** válasza:
100%
#7 hát reménykedni csak szabad! Az ötösnek meg le lesz szedve a pötse és füszerezve lesz tálalva! Bon apetit!
2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

remelem is.

En legalább szeretem emiatt nem mondanám azt hogy nem járnék vele

Csak erdekelt, mert szeretem nőies melleket ennyi

2017. aug. 22. 23:23
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy szereted őt, ha szeretnéd nem kérdeznél ilyet. Tégy neki egy szivességet és hagyd, jobbat érdemel nálad...
2017. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A simán kismellű az az hogy kicsi a melle. Vagyis nem nő tovább, azt hittem ez egyértelmű.


Én nem azt mondtam hogy nem lehet reménykedni csak hogy előfordulhat az is hogy nem nő tovább.


De kérdező vagy fogadd el, vagy várj pár évet amíg érsz annyit hogy rájöjj hogy nem ez a legfontosabb egy lányba.

2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De szülés ideje alatt elvileg minden lánynak nő nem?
2017. aug. 22. 23:29
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás miatt hát hogy is mondjam "visszaereszkedhet" valakinek, legalábbis ismerek olyat.


De amúgy igen, de gondolom nem akarsz addig várni.

Inkább csak fogadd el, nem tehet róla. Vagy keress nagy mellű csajt, vagy ami még jobb várj addig amíg ezt a hülyeséget követed a fejedből.

Úgyse tudsz ellene tenni semmit, nem tudod varázsütésre megnöveszteni, szóval ez van.

2017. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kivered a fejedből*

Bocs kijavította a telóm.

2017. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Szeretem.

Nem keresek mást

Köszi segítséget😉

2017. aug. 22. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!