Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki, ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, ki akar röhögni a barátaival vagy csak le akar fektetni? Ő 18 éves fiú, én 15 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Fél éve elköltöztünk vidékre.Azóta reggelente mindig egy buszon megyek a sráccal,aki a szomszéd faluba lakik és többnyire délután is ugyanazzal a busszal járunk haza.Eleinte észre se vettem,de az utóbbi időben egyre jobban érdeklődök iránta.Akkor még volt egy barátnője,aki tőle a 4. faluban lakik.Sokszor volt rá alkalom,hogy szemeztem a sráccal még olyankor is amikor a barátnőjével volt.Egyszer mikor mentem be a városba a nővéremmel srác már a buszon volt és a barátnője is felszált a saját falujában.Akkor a városban többször is szembe jöttek velünk és a barátnője csúnyán nézett minket és pofákat vágott.Rá úgy 2 héttel bejelölt a csávó és rámírt,hogy ne haragudjak a nőre aki múltkor nézett meg fintorgott.Erre én megkérdeztem,hogy ő nem a barátnője?Ő azt válaszolta,hogy már nem.Azóta már több,mint 1 hónapja beszélgetünk messengeren,de még nem találkoztunk.Tegnap a nővérem mikor jött haza mesélte,hogy látta a srácot a csajjal beszélgetni,de mikor meglátta a nővéremet hátrébb lépett a csajtól és úgy beszélgettek tovább.A buszon meg amikor a csaj leszált a buszról dugta a fejét a csávónak pusziért(!),ami nem maradt el.Szerintetek csak "pótlék" vagyok vagy érdeklem a srácot?

2017. aug. 23. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon óvatos :/ Az is lehet hogy nem épp aranyosak a szándékai, igen..
2017. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
Nehéz helyzet. Szerintem van arra esély, hogy bejössz neki. Hogy barátnőjével miért szakíthatott, vagy hogy most mi van köztük.. számomra ezek alapján nem jött le egyértelműen. Nem lehetsz neki közömbös, de a barátnőjével véleményem szerint nem miattad szakíthatott. Ettől függetlenül még lehet ebből bármi, de ne add magadat könnyen ha összejönnétek és felhozná a szexet. Légy óvatos. :)
2017. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor meglatta a noveredet, akkor hátra lépett.

Ez gyanús.

Ami nem, hogy beszélget az exevel, elvalaskor ad egy puszit.

Mindent figyelembe véve, ahogy előttem írták, csak óvatosan ezzel a sráccal!!

Ennyiből nem lehet eldonteni, mik a szándékai.

2017. aug. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Biztos valamennyire megfogtad őt, ha rádírt, de szerintem sem miattad szakíthatott a barátnőjével, ha ilyeneket csinál.

És 15 évesen miért az jár a fejedben, hogy csak meg akar fektetni? Te jó isten...

2017. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy csak a testedet akarja, de az is lehet, hogy komolyan gondolja. Mindenesetre nehogy megvakítson a rózsaszín köd, vigyázz nagyon a sráccal!
2017. aug. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szakított a csajjal...
2017. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!